×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.5°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
25. oktobris, 2013
Drukāt

POPULĀRI CILVĒKI NOVĒRTĒ SIRMĀ “KULTA ĒDIENUS” (1)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

„Latvijas Televīzija (LTV) ir gandarīta par turpmāko sadarbību ar raidījumu „Sirmais. Kulta ēdieni”. Esam droši, ka arī jaunajā sezonā tas iepriecinās daudzus skatītājus gan televīzijā, gan internetā,” uzsver VSIA „Latvijas Televīzija” valdes loceklis un programmu attīstības vadītājs Sergejs Ņesterovs. Kolorītais pavārs Mārtiņš Sirmais pasaules kulta garšu ceļojumu LTV1 turpinās no 24. oktobra ceturtdienās pulksten 21.15 ar atkārtojumiem svētdienās pulksten 11.00.

Pagājušajā pavasarī pirmo košumu televīzijas skatītāju mājās ienesa jauns un krāsains dokumentālais raidījums par pasaules tautu garšām “Sirmais. Kulta ēdieni”. Jau oktobrī Mārtiņš Sirmais un “Kulta ēdieni” atgriežas ar sešiem jauniem un krāsās žilbinošiem stāstiem par šašliku Gruzijā, lasi Norvēģijā, zemesriekstiem Gambijā, par grieķu salātiem Grieķijā un kebabu Turcijā, bet pašā garšu virpuļa viducī būs arī stāsts par Latviju un mūsu rupjmaizi.

“Manuprāt, mēs ar “Kulta ēdieniem” uztaisījām atomkaru kulinārijā! Tiešām neliekuļojot – katru dienu no cilvēkiem dzirdu labus vārdus. Tā pica vairs neesot tāda pati pica kā agrāk. Man ir prieks par padziļināto interesi. Man kā pavāram tas ir vissvarīgākais,” stāsta Mārtiņš Sirmais, piebilstot, ka iepazīto vietu un cilvēku skaits no ceļojuma uz ceļojumu aug visu laiku: „Lai atklātu un iedziļinātos nepazīstamu cilvēku ikdienā, ir jātusē! Es domāju, ka skatītājam tas dod tuvuma sajūtu. Būsiet vēl tuvāk patiesībai!”

Raidījuma producente un režisore Ilze Lasmane-Brože novērtē komandas ieguldīto darbu. Šis, viņasprāt, esot netipisks projekts, jo iesaistīti tiek visi: “”Kulta ēdieni” ir pierādījums tam, ka latvieši prot sadarboties. Esmu lepna, ka turpinās sadarbība gan ar partneriem, gan sponsoriem visos līmeņos. Mums ir ļoti veicies ar cilvēkiem, kuri palīdzējuši, sākot no studentiem un beidzot ar vēstniekiem. Un tas viss ir realizējies, pateicoties skatītājiem, kas novērtē un kas grib izzināt pasauli!” Arī šajā sezonā “Kulta ēdienus” varēs iepazīt ne tikai televīzijā. Par tiem varēs lasīt žurnālos “Ilustrētā Junioriem”, “Četras Sezonas” un portālā anothertravelguide.com. Turklāt “Kulta ēdieni” turpinās būt aktīvi sociālajos tīklos un kārdināt savus sekotājus ar garšām un stāstiem jau krietni pirms raidījumiem. Šosezon sagaidāms arī būtisks jaunums – par kulta ēdieniem būs runāšanās arī Radio SWH.”

Tāpat kā līdz šim kulinārais piedzīvojums “Sirmais. Kulta ēdieni” aicinās savu skatītāju vizuāli un saturiski piesātinātā dokumentālā ceļojumā pa pasaules kulta ēdienu dzimtenēm. Uz tikšanos LTV1 ēterā jau 24. oktobrī pulksten 21.15!

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Lai Mārtiņam veicas! Sveiciens atnākošajos Mārtiņos un vēlējums – lai neaizmirstas popularizēt arī latviešu “kulta ēdienus” citur pasaulē – arī tā ir lieliska iespēja! Tas, ka tieši Mārtiņš Sirmais ar savu dzīvesprieku, ziņkārību un atvērtību pret cilvēkiem ir pasaules apceļotājs, ir liels ieguvums!

Draugiem Facebook Twitter Google+