Mobilā versija
+3.8°C
Zane, Zuzanna
Svētdiena, 19. februāris, 2017
17. maijs, 2016
Drukāt

Saņem pludmales karogus

Foto - Austra Helēna Žaggere/LETAFoto - Austra Helēna Žaggere/LETA

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijā vakar Zilo karogu saņēma 17 peldvietas un divas jahtu ostas.

Starptautiskā Zilā karoga žūrija ar Zilo karogu Latvijā apbalvojusi Engures Abragciema, Daugavpils Stropu ezera, Kuldīgas Mārtiņsalas, Jēkabpils Radžu, Beberliņu, Dienvidrietumu peldvietu un pludmali pie stadiona Liepājā, Limbažu Lielezera, Rīgas Vakarbuļļu, Saulkrastu centra un Ventspils pilsētas peldvietu, Daugavpils peldvietu “Stropu vilnis”, Bulduru, Dzintaru, Majoru, Dubultu un Jaunķemeru peldvietu Jūrmalā. No jahtu ostām Zilo karogu saņēmusi Liepājas jahtu centrs un Pāvilostas “Marina”.

Pievienot komentāru

TV3: Juta Strīķe piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas pasākumā (9)Bijusī Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) darbiniece Juta Strīķe sestdien piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas (JKP) rīkotajā pasākumā Ķekavā, vēsta TV3 Ziņas.
Armijas hidrotērpu iegādes dīvainības (5)Kādam uzņēmumam, kas piedalījās Nacionālo bruņoto spēku (NBS) izsludinātajā sauso hidrotērpu iepirkumā, ir nācies apstrīdēt to tiesā, jo izrādījies, ka uzvarējušā pretendenta piedāvātie hidrotērpi neatbilst iepirkuma nolikuma prasībām.
Draugiem Facebook Twitter Google+