Mobilā versija
-3.1°C
Baiba, Barbara, Barba
Svētdiena, 4. decembris, 2016
8. septembris, 2015
Drukāt

Benzīna cenas “sapņu robeža” tuvu?

Foto - Atis JansonsFoto - Atis Jansons

Svarīgākais – šīs tik svarīgās preces cenu kritums nav lokāla parādība. Mēneša laikā benzīna cenas visā Eiropā pazeminājušās vēl vidēji par 10 eirocentiem.

Visvairāk Anglijā un Ungārijā – attiecīgi par 11 un 12 centiem. Svētdienas pievakarē tīkamākos skaitļus Rīgā atkal atradu “Nestes” stacijā Imantā. Bet 1,05 – 1,07 par benzīnu un mazāk par eiro par dīzeļdegvielu jau vairs nav reklāmas triki, bet gan tīkama ikdiena. Mazliet gan bažīgu dara fakts, ka jau nedēļu augustā vērotais lejupslīdes temps krities. Līdz eiro netiksim? Un vēl – ja akcīzes nodoklis degvielai tiks paaugstināts, vai tiešām pielikums benzīnam būs trīs reizes lielāks nekā dīzeļdegvielai? Kāpēc?! Kas par “neražojošo” diskrimināciju? Es dedzinu benzīnu un arī strādāju. Radu pievienoto vērtību. Kāpēc katra manas bākas uzpilde kļūs par veselu eiro dārgāka, bet kaimiņš, kura “traktors”, piedodiet, 
blarkšķ un smird, piemaksās tikai 30 centus?

20150908201739_3966

Pievienot komentāru

Radīts paroļu ģenerators, kuru hakeri nevarēs uzlauzt (2)Firma "Everykey", ko atbalstījis pats antivīrusu kompānijas "McAfee" dibinātājs Džons Makafī, izstrādājusi īpašu maziņu ierīci, kura ģenerē jaunu un drošu paroli ikreiz, kad vēlaties ienākt vienā no saviem interneta vietņu profiliem.
Ja gribi tilpumu. "LA" vērtē "Opel Zafira""Opel Zafira" tika prezentēta 1999. gadā un kopš tā laika ir toņa noteicēja septiņvietīgo kompaktvenu klasē. Pavisam šo gadu laikā saražots vairāk nekā 2,7 miljoni dažādu paaudžu Zafira automobiļu.
Vai Latvijas neceļu nākotne? (1)Par gada auto nominēt pikapu? Uz tādu izlēcienu žūrija nez vai būs spējīga
Draugiem Facebook Twitter Google+