Mobilā versija
+3.8°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
8. septembris, 2015
Drukāt

Benzīna cenas “sapņu robeža” tuvu?

Foto - Atis JansonsFoto - Atis Jansons

Svarīgākais – šīs tik svarīgās preces cenu kritums nav lokāla parādība. Mēneša laikā benzīna cenas visā Eiropā pazeminājušās vēl vidēji par 10 eirocentiem.

Visvairāk Anglijā un Ungārijā – attiecīgi par 11 un 12 centiem. Svētdienas pievakarē tīkamākos skaitļus Rīgā atkal atradu “Nestes” stacijā Imantā. Bet 1,05 – 1,07 par benzīnu un mazāk par eiro par dīzeļdegvielu jau vairs nav reklāmas triki, bet gan tīkama ikdiena. Mazliet gan bažīgu dara fakts, ka jau nedēļu augustā vērotais lejupslīdes temps krities. Līdz eiro netiksim? Un vēl – ja akcīzes nodoklis degvielai tiks paaugstināts, vai tiešām pielikums benzīnam būs trīs reizes lielāks nekā dīzeļdegvielai? Kāpēc?! Kas par “neražojošo” diskrimināciju? Es dedzinu benzīnu un arī strādāju. Radu pievienoto vērtību. Kāpēc katra manas bākas uzpilde kļūs par veselu eiro dārgāka, bet kaimiņš, kura “traktors”, piedodiet, 
blarkšķ un smird, piemaksās tikai 30 centus?

20150908201739_3966

Pievienot komentāru

"Google" beidzot parāda savus jaunos "pikseļtelefonus""Google" beidzot izziņojusi ilgi gaidīto "Pixel" viedtālruņu sēriju (ražos gan "HTC"), kas aizstās kvalitatīvo un populāro "Nexus" zīmolu. "Pixel XL" būs ar 5,5 collu ekrānu, bet standarta "Pixel" būs aprīkots ar 5 collu ekrānu.
Augstāko plauktu "fēniksa" pulkstenis no "Garmin"Populārais sporta pulksteņu ražotājs "Garmin" izziņojis jaunu fitnesa viedpulksteni "Fenix Chronos", kas būs valkājams gan ikdienā, gan pie uzvalka, gan sporta zālē. 
Atkarībā no komplektācijas pulkstenis maksās mežonīgus 
900 – 1500 dolārus.
5 padomi, kā izdevīgāk pārdot autoDivi spožākie mirkļi auto īpašnieka dzīvē ir auto iegāde un tā veiksmīga pārdošana. Pēdējais no tiem parasti prasa vislielākās pūles un laiku. Ir sāpīgi zaudēt auto ieguldīto naudu, bet pārdot to gribās pēc iespējas ātrāk, lai tiktu pie jauna braucamā. Vienlaikus šajā procesā nav vietas sasteigtai pieejai, kas tikai samazina izredzes izdevīgi pārdot auto.
Draugiem Facebook Twitter Google+