Mobilā versija
Brīdinājums +6.3°C
Vilnis, Raimonds, Laine
Sestdiena, 29. aprīlis, 2017
24. februāris, 2015
Drukāt

“Sarunas par dzeju un dzīvi” kopā ar Mārtiņu Braunu un Viju Beinerti

Foto - LETAFoto - LETA

Komponists Mārtiņš Brauns

Trešdien, 25. februārī, plkst. 18 Ojāra Vācieša muzejā, O. Vācieša ielā 19, pasākumu cikla “Sarunas par dzeju un dzīvi” ietvaros tiksies Vija Beinerte un Mārtiņš Brauns, portālam LA.lv pastāstīja Memoriālo muzeju apvienības pārstāve Sandra Zobena.

Kopš 2010. gada Ojāra Vācieša muzejā notiek tradicionālie valodas vakaru cikla pasākumi, tie iemantojuši pastāvīgu auditoriju un kļuvuši par vienu no muzeja vizītkartēm.

Arī šogad ierastās tikšanās turpināsies, tikai šoreiz akcentējot tieši Ojāra Vācieša personību un daiļradi, viņa lirikas iespaidu dažādu profesiju pārstāvju dzīvē un radošajā darbībā. Sarunas forma ir dialogs starp kompetentu moderatoru un pasākuma viesi.

Gada pirmajā sarīkojumā sastapsies Vija Beinerte – diplomēta kinorežisore, Latvijas Kultūras akadēmijas docētāja, populāra publiciste, radošu personību portretētāja, dzejniece. Ojāra Vācieša un Ludmilas Azarovas krustmeita – un Mārtiņš Brauns – komponists, sacerējis skaņdarbus, kas atskaņoti Vispārējos latviešu dziesmu svētkos, “Saule, Pērkons, Daugava” autors, leģendārās grupas “Sīpoli” vadītājs. Daudzu teātra izrāžu un filmu komponists.

Pievienot komentāru

VNĪ: Tabakas fabrikas pielāgošana JRT vajadzībām par 95% pabeigtaBijušās Tabakas fabrikas ēkas Miera ielā 58A, Rīgā pielāgošanas darbos Jaunā Rīgas teātra (JRT) vajadzībām būvnieks SIA "Abora" aprīlī ir pabeidzis 95% plānoto iekšdarbu, turpinās darbi pie fasādes siltināšanas un apkārtējās teritorijas iekārtošanas.
Draugiem Facebook Twitter Google+