Mobilā versija
Brīdinājums -0.1°C
Andulis, Alnis
Piektdiena, 19. janvāris, 2018
20. aprīlis, 2017
Drukāt

Sasien aukliņu, lai piepildītu vēlēšanos. Jauks un vienkāršs rituāls (1)

bands-1028411_960_720

Šī jaukā rituāla iedarbība ir satriecoša, apgalvo Simorona tipa rituālu un maģijas piekritēji. Labākajā gadījumā viss sāks mainīties uz labo pusi jau tajā pašā dienā. Bet vēlēšanās izpildīsies ja ne rīt, tad parīt. Tāpēc vērts izmēģināt, jo ko gan mēs varam zaudēt?

Šī Simorona rituāla īstenošanai būs vajadzīgas aukliņas. Derēs visparastākās kurpju šņores un cita veida apģērbā izmantojamās aukliņas.

Var izmantot dažādu krāsu auklas, piemēram, katrai vēlmei savu, vajadzētu tikai atturēties no melnās krāsas. Ne tāpēc, ka tā būtu kaut kādā veidā sliktāka nekā citas, tomēr melnā krāsa nedaudz ierobežo mūsu pasaules uztveri (piemēram, liek par daudz domāt par nopietniem apaviem). Starp citu, galīgi nav svarīgi, vai izmantosi jaunu vai jau lietotu aukliņu.

Tātad paņem aukliņu un iedomājies vēlēšanos. To dari ļoti atbildīgi! Svarīgi, lai formulējumā nebūtu liekvārdības, pagātnes vai nākotnes laika, “es gribu” un nolieguma. Jo precīzāk formulēta būs vēlēšanās, jo ātrāk tā īstenosies!

Pēc tam atrodi dzīvoklī vietu, kur to varētu piesiet. Vēlams, lai tas būtu kāds tavs stūrītis vai tāda vieta, kur tev patīk uzturēties.

Kur var piesiet aukliņu? Pie skapja durvīm, roktura, krēsla, gultas un tā tālāk. Pirms rituāla sākuma vēlams balsī izrunāt savu vēlēšanos.

Pēc tam piesien aukliņu, sakot šādus vārdus: “Aukliņu sasienu, vēlēšanos pie sevis piesienu.”

Tas arī viss. Ar vienu mezgliņu pilnībā pietiks, bet, ja vēlies sasiet vairākus – lūdzu, ierobežojumu nav.

Sagatavots pēc mirror-venus.com

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Drīz jau būs tā cilpiņa ap kaklu!!!

Džeina Eira vai Bovarī kundze? Kurai mīlas romāna varonei tu līdzinies pēc zodiaka zīmes (1)Zodiaka zvaigznāji redz sievietē tikai pašu skaistāko. Un par pašām burvīgākajām sievietēm ir uzrakstīti veseli romāni, kuru varones pēc zodiaka zīmes ir līdzīgas tev. Kurai mīlas romāna varonei tad tu īsti līdzinies? Lasi šajā horoskopā!
Draugiem Facebook Twitter Google+