×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.7°C
Milija, Maiga
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
29. marts, 2012
Drukāt

Satiksmes ministrs gatavojas atkāpties no amata

ronis_aivis3

Satiksmes ministrs Aivis Ronis pavasarī gatavojoties atkāpties no amata, vēsta portāls “Pietiek.com”. Portāls raksta, ka Ronis esot nobriedis šopavasar, iespējams, maijā atteikties no ministra amata.

 

Gadījumā, ja Ronis demisionētu, koalīcijas politiķu neformālās sarunās interesi par vēlmi ieņemt ietekmīgo satiksmes ministra krēslu esot izteicis ilggadējais “Vienotības” Saeimas frakcijas vadītājs Dzintars Zaķis, ziņo portāls. 

“Pietiek.com” rīcībā esošā informācija liecinot, ka satiksmes ministrs par savu nodomu atstāt amatu jau esot informējis Ministru prezidentu Valdi Dombrovski, taču premjers Roni esot pārliecinājis amatu neatstāt vismaz līdz maijam, lai viņa vadībā varētu pabeigt vairākus Satiksmes ministrijas (SM) pārziņā esošos lielos projektus – pasažieru pārvadātāja pa dzelzceļu “Pasažieru vilciens” iepirkumu, dzelzceļa projektu “Rail Baltica”, kā arī starptautiskās lidostas “Rīga” izbūves projektu.

Portāls arī raksta, ka noprotams, ka Roņa pacietības mēru izsmēlušas milzīgās intereses, kuras saistībā ar dažādiem apjomīgiem SM pārraudzīto valsts kapitālsabiedrību iepirkumiem caur SM vadību mēģinot virzīt ar koalīcijas partijām saistītas personas. Viens no tādiem esot saistīts ar SM pārraudzīto valsts autoceļu uzturētāju “Latvijas valsts ceļi”. Atsevišķi ar partiju “Vienotība” valdi saistīti pārstāvji esot mēģinājuši panākt, lai uzvarētājiem konkursā par ceļu uzturēšanu tiek atzītas konkrētas firmas, raksta “pietiek com”.

Aģentūrai BNS līdz šim nav izdevies iegūt ne SM, ne Ministru prezidenta komentāru.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+