Mobilā versija
+9.0°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
14. jūnijs, 2016
Drukāt

Saulgriežos Madonas pusē notiks Ugunsskulptūru festivāls

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Pāris kilometrus no Madonas pie Biksēres ezera Sarkaņu pagastā 21. jūnijā notiks tradicionālais Uguns skulptūru festivāls, kam šogad dots nosaukums “Sapņa atspīdumi”, informēja pasākuma organizatori.

Mākslinieku grupa starptautiski zināmā tēlnieka Kārļa Īles vadībā festivāla objektus sāks veidot jau 17.jūnijā, taču plašākam interesentu lokam tie tiks atklāti 21.jūnija vakarā, sākoties diennakts tumšajam laikam.

Organizatori uzsver, ka pasākumā valdīs īpaša atmosfēra, ko veidos dabas un noskaņu objektu apvienojums, kas savu kulmināciju sasniegs, vienai pēc otras spoži iedegoties mākslinieku veidotājām skulptūrām. Pasākumu noskaņas spilgtākas darīs mūziķu grupa un uguns žonglieri.

Ieeja pasākumā ir bez maksas, bet pasākuma organizatori aicina paķert līdzi malkas pagali, kas noderēs, lai ar to papildinātu objektus, kas degs visu vakaru, un ja laika apstākļi nelutinās, tā lieti noderēs ugunskuriem, pie kuriem sasildīties.

Pievienot komentāru

Neglabāt vecmāmiņu uz klavierēm un nevilkt pirkstā...Īsa pamācība kremēšanāKatoļu baznīca nav pret kremāciju, taču uzstāj uz pīšļu glabāšanu cieņpilnā veidā – tāda ir aktualizēto norāžu būtība Vatikāna izdotajā dokumentā par kristīgo apbedīšanu un pelnu uzglabāšanu kremēšanas gadījumā.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+