Mobilā versija
Brīdinājums -0.3°C
Alma, Annemarija
Sestdiena, 25. februāris, 2017
14. jūnijs, 2016
Drukāt

Saulgriežos Madonas pusē notiks Ugunsskulptūru festivāls

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Pāris kilometrus no Madonas pie Biksēres ezera Sarkaņu pagastā 21. jūnijā notiks tradicionālais Uguns skulptūru festivāls, kam šogad dots nosaukums “Sapņa atspīdumi”, informēja pasākuma organizatori.

Mākslinieku grupa starptautiski zināmā tēlnieka Kārļa Īles vadībā festivāla objektus sāks veidot jau 17.jūnijā, taču plašākam interesentu lokam tie tiks atklāti 21.jūnija vakarā, sākoties diennakts tumšajam laikam.

Organizatori uzsver, ka pasākumā valdīs īpaša atmosfēra, ko veidos dabas un noskaņu objektu apvienojums, kas savu kulmināciju sasniegs, vienai pēc otras spoži iedegoties mākslinieku veidotājām skulptūrām. Pasākumu noskaņas spilgtākas darīs mūziķu grupa un uguns žonglieri.

Ieeja pasākumā ir bez maksas, bet pasākuma organizatori aicina paķert līdzi malkas pagali, kas noderēs, lai ar to papildinātu objektus, kas degs visu vakaru, un ja laika apstākļi nelutinās, tā lieti noderēs ugunskuriem, pie kuriem sasildīties.

Pievienot komentāru

Krievijas militārās mācības "Zapad" rada satraukumu Latvijā (5)Latvijas Aizsardzības ministrija (AM) seko līdzi šoruden paredzētajām Krievijas bruņoto spēku mācībām “Zapad-2017”, taču šobrīd netiek atklāts, kā šo mācību laikā reaģēs NBS.
Iedzīvotāji krīt uz ielām un lauž kaulus, pat vaiga kauluAizvadītajā diennaktī mediķu redzeslokā nonākuši vairāki iedzīvotāji, kuri guvuši dažādas traumas, krītot uz slidenām ielām.
Draugiem Facebook Twitter Google+