Mobilā versija
+4.7°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
11. septembris, 2014
Drukāt

Saulkrastos rādīs Baltijas jūras valstu kino

Publicitāte s fotoPublicitāte s foto

No 20. līdz 22. septembrim Saulkrastos, kultūras namā “Zvejniekciems”, notiks kinofestivāla “Baltijos Banga” filmu retrospekcija, kurā rādīs septiņu Baltijas jūras valstu filmas, liecina informācija portālā saulkrasti.lv.

Programmā tādas kinofilmas kā atzinību guvusī Audrjus Juzena vēsturiskā drāma “Ekskursante”, stāsts par pirmajiem Somijas valsts pastāvēšanas gadiem somu un Krievijas kinematogrāfistu kopražojuma spēlfilmā “The border 1918”, dokumentāls stāsts par diviem lietuviešu lidotājiem, kuri 1933. gadā bez nosēšanās veica lidojumu no Ņujorkas līdz Kauņai “Lituanica noslēpums”, stāsts par izcilā zviedru politiķa Olafa Palmes dzīvi, ģimeni un devumu Zviedrijas valsts vēsturē “Palme”, kā arī igauņu piedzīvojumu filma bērniem “Bērni detektīvi un Baltās lēdijas noslēpums”, liecina programma.

20. septembrī plkst. 18 programmā arī tikšanās ar kinofestivāla “Baltijos Banga” koordinatori Deimanti Vilčinskaiti.

Ieeja visos seansos brīva.

Pievienot komentāru

"Šķiršanās formula" režisors: vēlējos izprast, kāpēc pēkšņi izjūk daudzas paraugģimenes (1)Tikko skatītāju uzmanībai un vērtējumam nodots jaunais TV3 seriāls "Šķiršanās formula", kura 11 sērijas kopš septembra beigām skatīsimies reizi nedēļā otrdienās.
Draugiem Facebook Twitter Google+