×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.5°C
Vilis, Vilhelms
Pirmdiena, 28. maijs, 2018
11. decembris, 2016
Drukāt

Savickis: Latvijas skeletonistus pašus vajadzētu pārbaudīt par dopinga lietošanu (32)

Foto - LETAFoto - LETA

Rīgas “Dinamo” padomes priekšsēdētājs Juris Savickis Krievijas medijam “Life.ru” izteicis savu asu viedokli par skeletonistu Dukuru pieņemto lēmumu nestartēt februārī Sočos paredzētajā pasaules čempionātā.
Savicka kungs portālam sportacentrs.com apstiprinājis, ka šādu interviju patiešām sniedzis. “Life.ru” kā raksta autors minēts Pjotrs Tereščenkovs. Vai Savickis teicis tieši šādi, vai kaut kur ir žurnālists izpušķojumi, zina tikai augstāk minētie divi kungi.

“LA” pārpublicē Jura Savicka interviju portālam Life.ru, kur tā atrodama ar virsrakstu “Rīgas “Dinamo”boss: Latvijas skeletonistus pašus vajag pārbaudīt uz dopingu”.

“Man nepatīk, kad politiku pārāk jauc ar sportu. Varbūt viņi tā nolēma, jo paši slikti brauc? Domā, ka nav labā formā un tāpēc spēlē šādas spēlītes,” savu viedokli portālam Life.ru paudis Juris Savickis.

– Viņi savu lēmumu skaidro ar pēdējām ziņām par dopingu Krievijā.
– Nu, dopings. Vai tad kāds tā īsti ir pārbaudījis uz dopingu latviešu skeletonistus? Ir kas tāds bijis? Lai viņus pašus vispirms pārbauda.

– Sanāk, ka Jūs nebaidāties, ka cietīs Rīgas “Dinamo”? Ka komandu varētu negatīvi sagaidīt izbraukuma spēlēs?
– Nedomāju. Mūsu skeletonistus var cienīt par drosmi, taču uz šo sporta veidu nāk 15 cilvēki, varbūt dažreiz 17. Bet hokeju skatās miljoni. Skeletonisti taču ir tie, kas brauc ar galvu pa priekšu lejā no trases?

– Jā.
– Lai brauc ar galvu uz leju! Drosmīgi cilvēki, taču skatīties tur nav ko. Patīk viņiem braukt ar galvu pa priekšu lejā, lai brauc! Bet hokeju, ceru, šī situācija neitekmēs. Krievijas skatītāji, krievu līdzjutēji tiks skaidrībā sīkumos un politisko spēļu detaļās. Kāpēc viņiem pievērst uzmanību? Mums vispār Latvijā ir 86 sporta federācijas, un kā lai tās visas izkontrolē? Valstī ir demokrātija, var rakstīt, ko vēlas.

– Bet nosaukti konkrēti iemesli.
– Varbūt tas ir izdarīts uzmanības pievēršanai? Kā šovs. Lai piesaistītu uzmanību, skatītāju interesi, galu galā arī jaunus sportistus.

– Tagad viņi ir kā revolucionāri…
– Jā. Piedodiet, bet 99.9% Latvijas iedzīvotāju par viņiem vispār neko nezināja. Pavaicājiet jebkuram, šaubos, ka kāds nosauks kaut vienu vārdu un uzvārdu. Atkārtošos, pie mums ir demokrātija, tāpēc arī katrs var veidot savu reputāciju, kā vēlas. Vēsture un līdzjutēji paši izšķirs, uz kurieni iet. Uz hokeju vai skeletonu, vai vēl kur citur.

Pievienot komentāru

Komentāri (32)

 1. Pārdevis savu dvēseli un nodevis savu tautu…. Viss sliktais jau ar viņu ir noticis…

 2. PLUTINA MEDIIBU SUNS,APMALDIIJIES,TEV PADLAM VAJADZEEJA MASKAVAA BUUT,PLJUTINAM PEDAS MAZGAT,BET TU MAISIES PA LATVIJU,HREN MARZOVIJ.

 3. Ir ļautiņi,kas ar negodīgumu ir tiktāl piesūcinājušies,ka nepieļauj domu,ka kāds varētu būt savādāks un nelauzties uz pjedestāla par jebkuru cenu.Labākais ir tas,ka negoda aizstāvji paši piesakās un nebaidās publicitātes.Tad nu izlemjat,vai gribētu ar tādiem sarokoties un sēdēt blakus hokeja spēļu tribīnēs.

 4. Jāpricājas, ka Savickis nav apmeklējis pēdējos čekistu kursus un neviļus defektu pārvērtis par efektu – ja līdz šim tiešām 99,9% kolonistu (nejaukt ar Latvijas iedzīvotājiem) un Krievijas neko nezināja par brāļiem Dukuriem, tad tagad – uzzināja! Paldies par nesavtīgo brāļu Dukuru reklamēšanu un skeletona popularizēšanu!

 5. Kā? Savickis ir tas, ar kura palīdzību Latvijas hokeis vairs nav? Un viņš vēl pamāca, kā ar skeletonu tikt galā? Kurš tad te brauc ar galvu lejā? Jā galvas nav – brauc kā gribi – augstāk par 10-to netiksi.

 6. Juri, “negāzē”!

 7. Kas Tu esi ,Juri Savicki?

 8. Nebūtu slikti , ja kāds viņam aizrādītu ka mūsu valsts pastāv pateicoties tam ka bija cilvēki kas
  sacēlās pret tādiem šmurguļiem kā KGB , padomju armiju , uc. Mēs tā cūkas maizi neēdam un neēdām, viņš mūsu gan . Lai gan sports patīk ,priecājos ka nepārdīvoju ne kapeikas par šo projektu Dinamo . Arī Lipmans izrādīsies labāks vadītājs par Kalvīti . Mums jau nav ne austrumu ne rietumu piektā kolonna , bet nelieši kas atklāti var gānīt , mācīt , prihvatizēt ,izsmiet Latviju .

  • ja tu atšķirtu valsts pastavešanu nodopinga lietošanas, bet trollim kā tev jau vienalga kāda tēma ka tik saimnieks maksā

 9. man kā latgalim kauns par savu nekrietno tautieti – čekistu , kurš atklāti pauž naidu pret manu Dzimteni . Lai Dievs tevi soda , nekrietneli!

 10. daudz vēl zābaku pa manu zemi staigā Atbildēt

  daudz vēl zābaku (savicku) pa manu zemi staigā … pienāks laiks un mēs jūs – krievijas ideoloģijas un naudas pārstāvjus Latvijā – piespiedīsim strādāt Latvijas labā …

 11. Pretīgs muļķis!

 12. Nu ja, veiksmīgs sporta producents, kura komanda atrodas pēdējā vietā, dod izsmelošu analīzi par līderu motivācijām! 🙂

 13. rietumu propogandas melu troļļi jau rej, jo kāds lūk atļāvās taisnibu acīs pateikt:)

 14. Krievijas naudas pilnas kabatas, tāpēc arī tāda valoda!

 15. Viņš ar Krievijas naudu nopircis daudzus t.sk. augstskolas. protams, Dinamo u.c.

 16. Var tikai apbrīnot šī Savicka aprobežotību, kurš izņemot hokeju vairāk nekā nezina. Un tipiska ir šī biedra
  pielīšana krieviem, bravurīgi pļāpājot, ka paši latviešu sportisti jāpārbauda uz dopingu.(Nedod dievs, Tretjakovam patiešām atņems zeltu un iedos to latvietim!) It kā viņi nebūtu jau pārbaudīti uz dopingu? Un neviena vārda par krievu sportistu analīžu samainīšanu, kāpēc viņi bija tik “labā” formā! Te var uzskatāmi redzēt šī biedra patieso seju un uzskatus pret to valsti, kurā viņš pats taisa sev lielo naudu un dzīvo zaļi!

  • Viņš nav aprobežots. VDK nepieņēma darbā aprobežotus cilvēkus.
   Viņš vienkārši Latvijā realizē Krievijas intereses.

 17. pretīgi,gaidām skaidrojumus!

 18. nenotikusī lustrācija Atbildēt

  Čekists kļūst atklāts.

 19. pristupļeņije - latiš Atbildēt

  Smerdelis čekists kļūst aizvien atklātāks.

Draugiem Facebook Twitter Google+