×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.5°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
7. novembris, 2013
Drukāt

“Scorpions” vēl neatvadās (1)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

10. novembrī Rīgā atgriežas leģendārā vācu rokgrupa “Scorpions”, lai “Arēnā Rīga” sniegtu krāšņu ieskatu tās muzikālajā vēsturē un priecētu ar saviem visu laiku labākajiem grāvējiem.

Pirms pāris gadiem, izdevuši tolaik jaunāko, pēc skaita jau 18. albumu “Sting in the Tail”, roka veterāni, kas 2015. gadā atzīmētu pusgadsimta jubileju, paziņoja par aiziešanu no skatuves, godam tika iemūžināti Holivudas “Rock Walk” alejā.

Tomēr, kā smejies – nekad nesaki “nekad”. Un te jau arī grupas mūziķu paziņojums 2011. gadā, pavēstot, ka top jauns ieraksts “Comeblack”, kurā ietilpināti vēl neizdotu dziesmu ieraksti. Vēl vairāk, pērn grupas ģitārists Matiass Jābs intervijā “Billboard Magazine” paziņoja, ka grupa gatavojas jauna albuma izdošanai – tas varētu nākt klajā nākamgad.

Pašlaik “skorpioni” turpina “atvadīties” no saviem uzticamajiem faniem ne vairāk un ne mazāk kā grandiozā pasaules koncertturnejā. “Mēs nespēlējam tāpēc, lai nopelnītu vairāk naudas. Mēs to darām tāpēc, ka cilvēki vēlas mūs dzirdēt, kādā intervijā uzsvēris Rūdolfs Šenkers, grupas dibinātājs un ģitārists. Grupas vokālists, unikālā metāliskā tembra īpašnieks Klauss Maine sola, ka tūres koncertos klausītājus sagaida patiesi neaizmirstams un maģisks rokmūzikas šovs, kurā tiks atspoguļota visa grupas vēsture – viss uzvedums pilnībā sastāv no rokgrupas slavenākajiem hitiem. Jaunajā priekšnesumā grupa izmanto jaunākās skatuves telpas tehnoloģijas, video un gaismas, skaņas efektus, kā arī pirotehniku. Dažu grupas izpildīto dziesmu laikā paaugstinājums, uz kura atradīsies bungas, peldēs virs skatuves kopā ar visām bungām un bundzinieku Džeimsu Kotaku.

“Šobrīd mēs vēlamies atvadīties no apbrīnojamās “Scorpions” karjeras un vēlamies to izdarīt uz augstas nots,” vēsta mūziķi. “Mēs esam ļoti pateicīgi, ka pēc tik daudziem gadiem mūzika joprojām ir mūsu kaislība. Tāpēc esam nonākuši pie vienbalsīga lēmuma, ka “Scorpions” ir sasnieguši savas muzikālās karjeras virsotni. Ar šiem atlikušajiem šoviem mēs noslēgsim koncertturneju un atvadīsimies no saviem klausītājiem visā pasaulē,” tā par atbalstu faniem ilgo gadu laikā pateicas grupas mūziķi.

Varbūt noder!!


Koncerts: 10. XI 19.00 “Arēnā Rīga”

Biļetes “Biļešu servisa” tirdzniecības vietās, www.bilesuserviss.lv.

Cena: Ls 25 – 50.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+