×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.4°C
Līga
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
12. maijs, 2014
Drukāt

Separātisti: Doņeckā 89% vēlētāju nobalsojuši par atdalīšanos no Ukrainas (2)

Foto - LETA/AFPFoto - LETA/AFP

Doņeckas apgabalā separātistu sarīkotajā “referendumā” par atdalīšanos no Ukrainas nobalsojuši 89% vēlētāju, paziņojis Romāns Ļagins, kas uzdodas par Krievijas atbalstīto separātistu pasludinātās tā dēvētās Doņeckas republikas “Centrālās vēlēšanu komisijas” priekšsēdētāju.

10% vēlētāju nobalsojuši pret Doņeckas pašnoteikšanos. Vēlētāju aktivitāti sasniegusi 75%, paziņoja Ļagins.

Luhanskā, kur arī notika līdzīgs “referendums”, separātisti rezultātus vēl nav paziņojuši.

Jau vēstīts, ka šos “referendumus” neapmeklēja neviens neatkarīgs novērotājs, kā arī Kijeva un starptautiskā sabiedrība tos uzskata par neleģitīmiem.

Luhanskā un Doņeckā kopā dzīvo aptuveni septiņi miljoni iedzīvotāju, kas nozīmē, ja nobalsojuši vairāk nekā 70% iedzīvotāju, kā apgalvo prokrievisko kaujinieku pašpasludinātie līderi, tad “referendumā” piedalījušies vairāk nekā 4,9 miljoni cilvēku.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Neviens tos prokrieviskos ķēmus neņem par pilnu!

  2. Nu skaisti! 5 miljoni krievu grib uzspiest savu viedokli 40 miljoniem ukraiņu. Mazākums uzspiež savu gribu vairākumam! Kas tas ir: krievu totalitārisms, sludinot savu pārākumu par ukraiņiem vai tomēr vienkāršs
    bandītisms, cenšoties piepildīt savas ambīcijas ar ieročiem rokās? Arī iemesls ir visai prozaisks – mums nepatīk šī valdība, un viss!

Draugiem Facebook Twitter Google+