Mobilā versija
Brīdinājums +11.6°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Piektdiena, 26. maijs, 2017
24. jūlijs, 2015
Drukāt

Septiņas jūrmalnieku iecienītas vietas

1. Jūrmala nav tikai Jomas iela

1no8
Foto: LETAFoto: LETA

Sauļošanās un peldes Majoros, Dzintaros vai Dubultos, pastaiga pa Jomas ielu, koncerta apmeklējums Dzintaru koncertzālē, nesteidzīgas maltītes kādā no Jomas ielas restorāniem vai Dzintaru mežaparka apmeklējums kopā ar bērniem. Šīs ir tradicionālās vietas un aktivitātes, ko iecienījuši kūrortpilsētas viesi.

Tomēr Jūrmala nav tikai Dzintari, Majori vai Dubulti – pilsētā ir vēl 20 apkaimes kopumā simt kvadrātkilometru platībā ar saviem stāstiem, vēsturi un īpašām vietām. Piedāvājam septiņas kūrortpilsētas vietas, kuras pilsētas viesu acis skata retāk.

  1. Jūrmala nav tikai Jomas iela
  2. Peldvieta Lielupes krastā, Slokas ezers un Slokas karjers
  3. Lielupes ieteka jūrā un Baltā kāpa
  4. Kafejnīca "Kūriņš"
  5. Ķemeru kūrorta parks
  6. Raiņa priedes
  7. Jūrmalas Brīvdabas muzejs
  8. Klusums un miers Valteros un Mellužos

Pievienot komentāru

Pacel kempingu nākamajā līmenī! Ģimenes ārsts un medmāsiņa uzceļ dizaina telti par 1,6 miljoniemPāris uzbūvēja apjomīgu 1,6 miljonus dolāru vērtu TELTS māju Kvīnslendas lietusmežā – un tagad guļ, skatoties uz zvaigznēm.
No iesācēja par lietpratēju: 5 padomi jaunajiem kaligrāfiemJa vēl nesen uz kaligrāfijas rakstiem lūkojāmies vēstures grāmatās un uzskatījām to par ko senatnīgu, tad jau tagad šī rakstības māksla ieguvusi teju vai modes lietas statusu.
Draugiem Facebook Twitter Google+