AFP/LETA

Serbija un Spānija sasniedz pusfinālu 0

Eiropas čempionātā basketbolā pusfinālā iekļuvušas Serbijas un Spānijas izlases, turklāt abas komandas nodrošinājušas vietu nākamā gada pasaules čempionātā.

Skabejeva ārdās: Krievijas propagandisti sašutuši par Trampa rīcību saistībā ar Ukrainu 5
Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 31
Linda Tunte: “Es dzeru, lamājos, gāžu politiķus un eju prom no darba”

Serbijas izlase Eiropas čempionāta pusfinālu sasniegusi pirmo reizi vēsturē, turklāt izdarīja to pēdējā brīdī. Rezultatīvajā spēlē lielākoties vadībā bija itālietes. Serbijas izlase meizšķirtu panāca tikai 39. minūtē (79:79), pēdējā minūtē gūstot sešus bezatbildes punktus.

Spānijas izlase ceturtdaļfinālu pret Čehiju iesāka ar varenu uzbrukuma spurtu, viņu līdere Alba Torensa 14 minūtēs iemeta 20 punktus. Šāda ofensīva dienvidniecēm ļāva iegūt pietiekami drošu pārsvatru, kuru izdevās nosargāt un pārvērst uzvarā. “Mūsu renovētā un jaunā komanda spēlēja labi. Tomēr Spānija ie pieredzējusi komanda un nepieļāva kļūdas. Ja pretiniecēm tādas bija tikai sešas, tad mums 19. Tas izšķīra spēles iznākumu,” atzina Čehijas izlases galvenais treneris Ļubors Blažeks.

EIROPAS ČEMPIONĀTA CETURTDAĻFINĀLI

Serbija – Itālija 85:79 (23:26, 38:42, 64:65). Milovanoviča 21, M. Daboviča 17, Rada 15 – Sotana 22, Maskjadri 11, Resa 10.

Spānija – Čehija 75:58 (25:15, 41:35, 54:46). Torensa 29, Loitla 23+12AB, Valdemoro 11 – Elhotova 13, Kuličova 10+10AB, Pečkova 10.