Horoskopi un mistika
Ezoterika

Sešas sarežģītākās sievietes pēc zodiaka zīmes4


Foto – LA.lv
Foto – LA.lv
Foto – LA.lv

Ir sešu zodiaka zīmju pārstāves, kurām piemīt vissarežģītākais raksturs, viņas ir visnotaļ neprognozējamas un daudzšķautņainas. Noskaidro, kuru zodiaka zīmju sievietes ir pašas sarežģītākās!

Skorpions

Sieviete Skorpions ir mūžīga mīkla. Viņa ir savaldīga, daudzpusīga, tomēr pilna emociju un jūtu. Viņa bieži maina domas. Sieviete Skorpions var šķist saspringta savu jūtu intensitātes dēļ, bet viņa vienmēr paliek noslēpumaina, ar viņu nav viegli, jo nekad nevar zināt, kas viņai dvēselē. Šīm sievietēm ir ļoti sarežģīta un daudzpusīga daba.

Dvīņi

Sievietes, kuras dzimušas Dvīņu zīmē, ir tik ļoti mainīgas un neprognozējamas, ka ir ārkārtīgi grūti viņas saprast. Dvīņi var būt vienlaikus gan jautri, gan skumji, vienā minūtē domāt par vairākām lietām, gribēt visu un uzreiz. Šīs zīmes pārstāvēm mēdz būt grūti saprast pašām sevi un pasauli sev apkārt, jo lietas mēdz būt mainīgas.

Vēzis

Vēža zīmē dzimušās sievietes pilnībā neprot pārvaldīt savas emocijas, kuras vienmēr ir ierakstītas viņām sejā. Turklāt viņas ir ļoti ievainojamas un jūtīgas. Daudzas šīs zīmes pārstāves sev uzliek neatkarīgas un stipras personas masku. Attiecības ar Vēžiem mēdz būt diezgan sarežģītas. Viņu garastāvoklis ir ļoti mainīgs, un viņām ir nepieciešama nemitīga uzmanība un atbalsts.

Svari

Sievietes, kuras dzimušas Svaru zīmē, ir ļoti sarežģītas un daudzšķautnainas. Viņas ir ļoti emocionālas, kaprīzas, spītīgas un prasīgas. Svariem ir ļoti grūti gūt līdzsvaru. Viņas pastāvīgi māc šaubas. Šajās sievietēs ir burtiski apvienoti divi pilnīgi pretēji cilvēki. Sievietes Svari ir tendētas pārdzīvot, šķietami it kā bez iemesla, un tieši tāpēc viņas mēdz būt tik grūti saprast.

Mežāzis

Saistītie raksti

Mežāža zīmē dzimušām sievietēm ir ļoti sarežģīta daba viņu noslēgtības, drūmuma un nopietnības dēļ. Šīs zīmes pārstāves nav pieradušas izrādīt savas emocijas, turklāt viņas burtiski ieskauj skumju un nopietnības aura. Vienlaikus viņas ir līderi pēc savas dabas, mīl varu un pieradušas strīdēties līdz pēdējam. Tieši tāpēc ir diezgan grūti saprast šīs zīmes pārstāves.

Ūdensvīrs

Sievietes Ūdensvīri ir ar ļoti sarežģītu raksturu, viņas ir noslēgtas un viņām piemīt nestandarta domāšana. Šīs zīmes pārstāves daudziem bieži šķiet pārāk noslēpumainas, neatkarīgas, brīvību mīlošas. Sievietes Ūdensvīri vienlaikus pieder gan visiem, gan nevienam. Viņas dara visu pilnīgi citādāk nekā citi. Pateicoties tam, šīs sievietes daudziem šķiet neticami interesantas, bet vienlaikus tikpat sarežģītas.

Avots: “Cluber.com.ua”

LA.lv
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Turies tālāk no priekšniecības un centies neiekļūt nepatikšanās! Horoskopi 22.augustam
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Šīs acis nevar aizmirst: 3 horoskopa zīmes, kas ar skatienu spēj nohipnotizēt
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Šodien nav vēlams uzsākt jaunas attiecības! Horoskopi 21.augustam
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

SK
Skaties.lv
Ekonomika
VIDEO: Alga līdz pat 10 000 eiro mēnesī. Sludinājumos atklāj, cik strauji uzlekušas algas Latvijā
9 stundas
LE
LETA
Latvijā
Slimnīca nāk klajā ar izmeklēšanā secināto par smagi piekauto krāslavieti, kurš mira slimnīcā
14 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
VIDEO: “Tas ir krājies gadus divus un vairāk.” Ozolnieki lūdz novirzīt lidmašīnu ceļus
8 stundas
LA
LA.LV
Sports
Samoilovs/Šmēdiņš sasniedz pusfinālu
8 stundas
LE
LETA
Dabā
Latvijai tuvojas anticiklona centrs. Jaunākā laika prognoze svētdienai
10 stundas