Sports
Citi sporta veidi

Sevastova nepārvar Toronto “Premier” turnīra otro kārtu 0

EPA

Savu labāko sezonu aizvadošā Latvijas tenisiste Anastasija Sevastova prestižā Toronto WTA “Premier” sērijas turnīra otrās kārtas mačā trešdien ar 3-6, 4-6 zaudēja japānietei Naomi Osakai, kura turnīru sāka vēl no kvalifikācijas.
Par otrās kārtas sasniegšanu Sevastova nopelnīja 60 WTA ranga punktus.

Sevastova zaudēja savu pirmo servi, trešajā geimā nonākdama iedzinējos ar 0-3. Turpinājumā uzvarēja servētājas, bet sestajā geimā Sevastova atspēlēja breikbumbu un neļāva japānietei atņemt vēl vienu servi. Tiesa, lauzt seta gaitu viņai neizdevās un tika zaudēts ar 3-6.

Tāpat arī otrajā setā Sevastova zaudēja savu pirmo servi, bet otrajā geimā trīsreiz pie “vienādi” nespēja iegūt breikbumbu. Ceturtajā geimā viņa pirmo reizi mačā lauza japānietes servi, kas ļāva panākt neizšķirtu 2-2, taču septītajā geimā zaudēja savu servi, japānietei atkal iegūstot pārsvaru. Osaka uzvarēja arī savu nākamo servi, tādējādi liepājniece nonāca iedzinējos ar 3-5.
Savu nākamo servi Latvijas tenisiste nosargāja, neļaujot Osakai nodrošināt uzvaru mačā. Tomēr desmitajā geimā pēc vienas mačbumbas atspēlēšanas, nākamo Sevastova neatņēma un setā zaudēja ar 4-6, apstājoties turnīra otrajā kārtā.
Abām tenisistēm šī bija pirmā savstarpējā spēle.

Sevastova, kura WTA rangā ieņem savu rekordaugsto 16.vietu, pirmās kārtas cīņā ar 6-1, 4-6, 6-3 uzveica ranga 34.numuru Lorēnu Deivisu no ASV. Savukārt Osaka, kura rangā atrodama 50.pozīcijā, turnīru sāka no kvalifikācijas.

Saistītie raksti
LA.lv