×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.9°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
13. jūnijs, 2014
Drukāt

Sieviete ar latvāņiem apdedzina seju un kaklu

Foto - Ivars BušmanisFoto - Ivars Bušmanis

Vakar Vidzemē 35 gadus veca sieviete, pļaujot latvāņus, ar tiem apdedzinājusi seju un kaklu, pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Inga Vītola.

Tikmēr smagu darba traumu vakar guvis 64 gadus vecs vīrietis Rīgas reģionā. Viņš labojis traktoru, kad tā riepa uzripojusi viņam uz kājas, radot plēstu brūci ar cīpslu bojājumiem. Savukārt Vidzemē 53 gadus vecs vīrietis darba laikā ielējis sev zābakā karstu ūdeni, apdedzinot apakšstilbu.

Slimnīcā nogādāts arī 24 gadus vecs rīdzinieks, kuru notriekusi automašīna. Viņš guvis galvas traumu un mugurkaula bojājumus, kā arī vēdera traumu ar iekšējo orgānu bojājumiem.

Dažādos negadījumos vakar cietuši arī bērni. Latgalē divus gadus veca meitene apgāzusi trauku ar karstu ūdeni, apdedzinot plecus, rokas un muguru. Savukārt Rīgas reģionā 17 gadus veca jauniete kritusi no kvadricikla, gūstot galvas un ķermeņa savainojumus, bet Vidzemē deviņus gadus vecs zēns tādā pat negadījumā guvis galvas traumu, smadzeņu satricinājumu un sejas traumu ar brūcēm.

Kopumā NMPD vakar saņēmis 1076 izsaukumus, no tiem 160 bijuši saistīti ar dažādām traumām.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+