Mobilā versija
+21.1°C
Vineta, Oļegs
Ceturtdiena, 17. augusts, 2017
26. jūlijs, 2017
Drukāt

Sintija devusies nezināmā virzienā: meklē pusaudzi, kas pazudusi Cēsu pusē (1)

Sintija

Cēsu policija lūdz iedzīvotāju palīdzību 2003.gadā dzimušās Sintijas Neilandes meklēšanā. Meitene 25.jūlijā patvaļīgi pametusi rehabilitācijas centru “Solis Piebalgā”, Jaunpiebalgas novadā. Jauniete devusies nezināmā virzienā un šobrīd viņas atrašanās vieta nav zināma.

Nav pieejama informācija par meitenes pazīmēm un iespējamo apģērbu. Policija norāda, ka S. Neilandei ir noslieces uz klaiņošanu un meitene jau iepriekš nonākusi policijas redzes lokā.

Par meitenes prombūtni policiju informēja vakar un nekavējoties tika uzsākti meklēšanas pasākumi. Pašlaik meklēšanas pasākumi nav devuši vēlamo rezultātu un policija lūdz iedzīvotāju palīdzību.

Policija lūdz aplūkot attēlā redzamo jaunieti un, ja iedzīvotāju rīcībā ir jebkāda informācija, kas sekmētu S. Neilandes atrašanās vietas noskaidrošanu, lūdz informēt pa tālruņiem 110 vai 64101202.

S_Neilande

Pievienot komentāru

"Oligarhu sarunas": KNAB deputātiem neļauj kopēt lietas. Prokurori atbild - paši vainīgi! (5)"Oligarhu lietas" parlamentārā izmeklēšanas komisija turpina skaidrot, vai krimināllietas izbeigšana bijusi pamatota. Vakardienas sēdē uzzinājām, ka deputāti nonākuši grūtībās, jo KNAB neļauj kopēt un nest līdzi divus svarīgus lēmumus, kas pievienoti krimināllietā.
Draugiem Facebook Twitter Google+