Latvijā
Kriminālziņas

Apsargs bezspēcīgs pusaudžu bara priekšā: Pārdaugavā izdemolē bērnudārzu21

Kadrs no video

Bariņš pusaudžu darba dienas pievakarē iekļuvuši kādā Pārdaugavas bērnudārzā un tur nodarbojušies ar vandālismu, vēstīja LNT raidījums “Degpunktā”.

Darba dienas pievakarē galvaspilsētas kārtības sargi saņēmuši vairākus izsaukumus par neciešamu pusaudžu kompāniju, kas kādā Iļģuciema iekšpagalmā klausoties skaļu mūziku, trokšņojot un radot dažādas nekārtības, kas traucējot apkārtējo mieru.

Taču, kamēr vīri devušies uz izsaucēja norādīto vietu, izrādījies, ka bara instinktu vadīti, jaunieši jau paspējuši ielauzties blakus esošajā bērnu dārzā. Protams, ieraugot policistus un saprotot, kādēļ tie šeit ieradušies huligāni, devuši kājām ziņu. Taču, bēdzējiem īsti nebija kur sprukt, jo kārtības sargi bija tos ielenkuši.

Drīz vien, policistu rokās nonākuši vēl trīs huligāni un likuma sargi aprunājušies ar sirmo teritorijas sargu, kurš bijis bezspēcīgs, pret vairākiem desmitiem pusaudžu. Huligāni šajā vietā bija salauzuši vairākus āra krēsliņus, kas paredzēti bērniem un sašķaidījuši pudeles, bet pēc apsarga lūguma pamest teritoriju, sāka viņu izmēdīt.

Ņemot vērā, ka šajā vietā bijuši padsmit jaunieši, apsargs uzņēmis foto attēlus un izsaucis policiju. Pateicoties attēliem, kuros piefiksēti ļaundari, kā arī kādas aculiecinieces uzņemtam videomateriālam, likuma sargiem, turpat notikuma vietā izdevies aizturēt vēl divus huligānus, tāpat, noskaidrotas arī vairāku aizmukušo personības. Ņemot vērā, ka visi aizturētie bijuši nepilngadīgi, uz notikuma vietu izsaukti viņu vecāki. Tāpat tika sagaidīti arī Valsts policijas darbinieki, jo apsargs par notikušo vēlējās rakstīt iesniegumu.

Plašāk pievienotajā video:

LA.lv