Mobilā versija
+3.8°C
Daina, Dainis, Dainida
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
6. jūlijs, 2016
Drukāt

Sirmgalvji pavada nakti iestigušā auto Lubānas mitrājā (1)

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Otrdien neilgi pēc plkst. 7 no rīta glābēji saņēma izsaukumu uz Indrānu pagastu, kur cilvēki bija apmaldījušies un ar auto iestiguši Lubānas mitrājā, portāls “la.lv” uzzināja Valsts ugudzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Apmēram 77 gadus vecs vīrietis un 75 gadus veca sieviete pirmdien agri no rīta devās uz slimnīcu Madonā. Sirmgalvji nogriezās nepareizā ceļā un iebrauca 25 km mitrājā, kur automašīna iestiga mitrajā zemē.

Saviem spēkiem viņi nespēja izkļūt no purvainās vietas, vecie ļaudis pārnakšņoja automašīnā un otrdienas rītā zvanīja glābējiem, lai palīdz atrast izeju un izkļūt no iestigušās mašīnas.

Izmantojot motorzāģus, lai atbrīvotu ceļu no krūmiem, ugunsdzēsēji glābēji nokļuva pie sirmgalvjiem, nogādāja sievieti līdz Neatliekamās medicīniskās palīdzības mediķiem un palīdzēja vīrietim atbrīvot iestigušo automašīnu.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Pat pamanījuši, ka abiem sirmas galvas! Vai tas šeit galvenais?

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (70)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (5)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+