Horoskopi un mistika
Horoskopi

Šīs dienas atslēgvārds – uzticība! Horoskopi 18.maijam0

Foto: Alexandr Belous/Shutterstock

Dienas noskaņa

Piemērota diena, lai tiktos ar cilvēkiem, pavadītu laiku sarunās, izrādītu atbalstu un pat dotos uz ballītēm. Lai izdotos komunikācija ar citiem, atslēgvārds ir uzticība. Ja tu kādam neuzticies vai šaubies viņā, nevajadzētu kontaktēties ar šo cilvēku. It īpaši šodien. Ļoti jāizvairās nokļūt konfliktos un strīdos, it īpaši ar vecākiem un vecāka gadagājuma cilvēkiem. Daudziem šī diena var sagādāt papildus darbus, neraugoties uz to, ka ir brīvdiena.

Auns

Daudzi Auni šodien būs kā īsteni fatālisti, un viņiem pastiprināsies sajūta, ka liktenis ir kaut kas nenovēršams un atliek tikai tam pakļauties. Daļēji tas tā arī ir, tomēr jāatceras, ka ceļus, kas pie tā ved, tu veido pats.

Vērsis

Var gadīties tā, ka koncentrējoties kādai problēmai, nodarīsi pāri (piemēram, aiz nevērības) kādam tuvam cilvēkam. Esi šodien aktīvs, taču piedomā arī par citu cilvēku interesēm.

Dvīņi

Iespējams, ka tu šodien koncentrēsi uzmanību nesvarīgām un nevajadzīgām detaļām. Ievēro mērenību itin visā.

Vēzis

Iespējams, ka tu šodien satiksi kādu īpašu cilvēku savā dzīvē. Visticamāk, sākotnēji jums neveidosies tuvas attiecības, taču tu jutīsi neizskaidrojamu vilkmi pie šī cilvēka. Turklāt viņš jutīs to pašu. Vēlāk viņš kļūs par ļoti svarīgu cilvēku tavā dzīvē.

Lauva

Šī diena simbolizē sabiedrisko dzīvi, tomēr tev tā, visdrīzāk, nebūs spilgta. Tava galvenā problēma ir tā, ka tu gribi visu uzreiz un vērienīgi – ja ballīti, tad tādu, lai iespaidīga. Ja draugus, tad daudz. Tas ne vienmēr ir pareizi. Piemēram, šodien.

Jaunava

Neieraujies šodien sevī, neatraujies no realitātes. Tavi tuvinieki arī vēlas piedalīties tavā dzīvē. Neaizmirsti dalīties ar viņiem savās sajūtās un emocijās.

Svari

Daudzi Svari šodien gribēs “te un tūlīt”. Tāda pozīcija izsitīs tevi no līdzsvara un slikti ietekmēs tavu dienu. Ieteicams priecāties par to, kas tev dots, nevis dzīties pakaļ šobrīd nereālām lietām.

Skorpions

Saskarsme ar cilvēkiem veidojas arī sīkumos – šodien to atceries! Ja tu vēlies kādu “pakļaut”, dari to vismaz tā, lai šis cilvēks nejustos kā “upuris”.

Strēlnieks

Daudziem šodien ļoti nozīmīga būs ģimene. Tu tieksies pēc mājas izjūtas, komforta un siltuma sajūtas. Dažiem var parādīties dzīvē jauni ģimenes locekļi – bērni, mazbērni, vedeklas, znoti.

Mežāzis

Šodien tu būsi tendēts iet pats savu ceļu (nekas pārsteidzošs). Taču tevī var aktivizēties tādas rakstura īpašības, kas tevi neparādīs no labākās puses: tu būsi pedantisks, sīkumains un ātri apvainosies. Ja tomēr vērsies pie cilvēkiem, uzticies viņiem. Nevajadzētu apbēdināt līdzcilvēkus sīkumu dēļ.

Ūdensvīrs

Iespējams, ka brīvdienā tu tomēr būsi ļoti aizņemts, un tavai ģimenei tas nemaz nepatiks! Vari sabojāt attiecības ar vecākiem – esi uzmanīgs! Pacenties neuzsākt un pat nenokļūt konfliktos. Neizsaki savas pretenzijas!

Zivis

Daudzām Zivis šodien līdzīgi kā Ūdensvīri jutīsies ļoti aizņemtas, par spīti tam, ka ir brīvdiena. Ja vien ir iespēja, centies tomēr nestrādāt. Tava ģimene par to pateiks tev paldies.

LA.lv