Horoskopi un mistika
Ezoterika

Šis laiks sola pārmaiņas! Numeroloģiskā prognoze maijam0

Foto: Pixabay

Dabā pastāv vairāki dažāda garuma cikli, kad pēc noteikta laika posma atkārtojas līdzīgas situācijas. Ņemot to vērā, iespējams pareizāk plānot darbu secību ilgākā laika periodā.

2019.gads ir nozīmīgs ne vien Latvijai kā valstij, bet arī 1965.gadā un 2010.gadā dzimušajiem. Par veiksmīgu šo gadu var saukt 1.februārī, 25.maijā, 13.augustā un 20. un 29.oktobrī dzimušie. Minētie datumi būs gada veiksmīgākās dienas.

Dienas, kad nav vēlams kaut ko uzsākt, slēgt līgumus, veikt darījumus un ieguldīt naudu, jo rezultātā viss nesīs zaudējumus, 2019.gadā ir 6. marts, 21.jūnijs, 18.septembris un 25.novembris.

Kopumā mūs gaida notikumiem bagāts gads, kurā būs daudz jādomā un jāizvērtē. Tuvredzīga un egoistiska rīcība radīs zaudējumus gan pašam, gan citiem. Turpretim izsvērta un tālredzīga domāšana ar redzējumu ilgtermiņā var tuvināt uzplaukumam un cilvēka cienīgai dzīvei.

Kas gaidāms tieši maijā?

Pasaulē maijs iezīmēsies ar pārmaiņām. Veidosies jaunas koalīcijas un alianses. Pieaugs spriedze, jo dažas pārmaiņas var izraisīt spontānas nekārtības. Iespējamas provokācijas. Spriedzi radīs arī bēgļu un rasu jautājumu risināšana. Iespējamas nopietnas izmaiņas biržās un valūtu fondos.

Latvijā uzmanība tiks veltīta ģimenēm ar bērniem. Aktuāli būs ar izglītību, brīvā laika pavadīšanu un nepilnu darba slodzi saistīti jautājumi. Sabiedrība pieprasīs no vadošajām amatpersonām konkrētus rīcības plānus un tūlītēju lēmumu pieņemšanu.

Sagatavots pēc “Latvijas Mediju” izdevuma “Astronomija un astroloģija. Prognozes 2018”.

LA.lv