Horoskopi un mistika

Skaties augšup! Planētu ietekme uz visām zodiaka zīmēm tuvākajām dienām 0

Foto – Shutterstock

Planētu ietekme, Saulei ejot caur Lauvas zvaigznāju

Saulei ejot caur Lauvas zvaigznāju, pieaugs personīgā svarīguma sajūta, tāpēc biežāk, nekā ierasts, dzirdēsim vārdus “es” un “man”. Cilvēki būs kareivīgāk noskaņoti un gatavi aizstāvēt katrs savas intereses.

Līdz 9. augustam Marss ir Vēža zvaigznājā, tāpēc ir vēlme aizstāvēt katram savas tiesības uz savu dzīves un darba telpu. 9. augustā Marss ieies Lauvas zīmē, kas iepriekšminētajām planētu īpašībām piešķirs kareivīgumu, sak, acs pret aci, zobs pret zobu!

7. augustā Merkurs pāriet Jaunavas zvaigznājā, tas pastiprinās tendenci uz sīkumainību, vēlmi kontrolēt situāciju un apkārtējos, raizes par pašsajūtu un veselību.

14. augustā plkst. 17.53 sākas jauns Mēness cikls.

No 1. augusta Venera būs Lauvā retrogradā stāvoklī, tas aktualizēs jautājumus par pašcieņu, godīgumu, kvalitāti, spēju uzņemties atbildību.

Saistītie raksti

Jupiters tuvojas Lauvas zodiaka zvaigznāja noslēgumam, tāpēc jācenšas pabeigt iesāktās lietas un sarunas. 11. augustā Jupiters maina zodiaka zvaigznāju un pāriet uz Jaunavas zīmi. Tas radīs labvēlīgus apstākļus svarīgu lēmumu pieņemšanai.

Augustā Saturns atgriežas savā ierastajā kustībā, un tā ietekmē cilvēkos būs vēlēšanās, lai katrs saņemtu pēc nopelniem.

LA.lv