×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.4°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
4. marts, 2015
Drukāt

Skolēnus aicina ekspedīcijā pa Rīgas Domu

"Mans Doms" arhīva foto"Mans Doms" arhīva foto

No marta līdz pat 2015. gada beigām, biedrība “Ascendum”, projekta “Mans Doms” ietvaros, bērniem piedāvās pavisam jaunu aktivitāti – “Stunda Domā”, kuras laikā sākumskolu klases varēs piedzīvot aizraujošu ekspedīciju pa senāko Baltijas katedrāli – Rīgas Domu, bet noslēgumā piedalīties erudīcijas turnīrā, LA.lv pastāstīja “Mans Doms” projekta vadītājs Gatis Vectirāns.

Vectirāns stāsta, ka organizatori izlēmuši rīkot regulāras ekspedīcijas senajā katedrālē tādēļ, ka ir liela interese par skolēnu ekskursijām. “Ekspedīcijā mazajiem skolēniem aizraujošā veidā būs iespēja uzzināt un izzināt svarīgākās lietas par katedrāli, kā arī kopā ar klasesbiedriem apliecināt savas zināšanas erudīcijas turnīrā,” Vectirāns piebilst.

Atraktīvu gidu vadībā skolēni izzinās sirmās Rīgas Doma katedrāles noslēpumus, paši savām acīm ieraudzīs slepeno Doma dārzu, iepazīsies ar Rīgas dibinātāju bīskapu Albertu, aplūkos krāšņās katedrāles vitrāžas, sajutīs Doma ērģeļu varenību un piedalīsies citos neaizmirstamos piedzīvojumos.

Projektu finansiāli atbalsta “Borisa un Ināras Teterevu fonds” programmas “Nāc un dari. Tu vari!” ietvaros.

Ekspedīcijas notiks trešdienās plkst. 14 – 15.30, rīkotāji lūdz iepriekš pieteikties.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+