×
Mobilā versija
+10°C
Armanda, Armands
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
5. augusts, 2013
Drukāt

Skrituļslidošanas svētki Jūrmalā

skritulenes2

Spice skrituļslidošanas maratonā Jūrmalā piedalījās lieli un mazi, 42 km sporta distancē vīriešu konkurencē uzvaru izcīnot venecuēlietim Alfredo Leonam Moreno; sieviešu konkurencē uzvarēja Latvijas pārstāve Laima Kaufiņa no “SkiBox/FILTER”.

42 kilometru sporta distancē pirmās trīs vietas izcīnīja Igaunijas komandu pārstāvji. Alfredo Leons Moreno no “Uus Maa/Rullibaas” 42 km garās sporta distances finišu sasniedza pēc 1 stundas 16 minūtēm un 12 sekundēm. Otrais finišēja viņa komandas biedrs Kaurs Meresārs, kas no līdera atpalika par divdesmit sekundes simtdaļām. Trešais vēl viens igaunis – Martens Līvs no “Albe Team/Arco Transport”.

Sacensību kopvērtējuma līderis Alfredo Leons Moreno pēc sacensībām norādīja: „Jau otro gadu piedalos šajās sacensības. Mūsu taktika bija uzsvaru likt uz fināla sprintu, tā arī darījām un pēdējā sacensību aplī kāpinājām tempu. Man ļoti patika trase, tā bija labi organizēta un droša. Jāsaka, ka redzams, ka katru gadu konkurence sacensībās kļūst sīvāka.”

42 kilometru distancē sieviešu konkurencē labāko rezultātu uzrādīja Latvijas pārstāve Laima Kaufiņa no “SkiBox/FILTER”, kas finišu sasniedza pēc 1 stundas, 16 minūtēm un 58 sekundēm. Otrā šogad bija Ukrainas pārstāve Anna Muzika no “SAM Racing Team”, kas no līderes atpalika par trīsdesmit sekundes simtdaļām. Trešo labāko rezultātu sieviešu konkurencē izcīnīja Enela Korva no “Team Jõuluõun Estonia”(1:20:08).

Spice skrituļslidošanas maratona 42 km distance vienlaikus bija arī Latvijas čempionāts skrituļslidošanā. Vīriešu konkurencē zelts tika Kārlim Vancovičam (1.20:17), sievietēm čempiones godā Lauma Kaufiņa.  

 

Gutta ģimenes distancē daudz krāšņu tērpu

Pirmo vietu Gutta ģimenes distancē izcīnīja Reinis Znotiņš, otrais Kristofers Rācenājs, trešais Igaunijas pārstāvis Ivanovs Randars. Balvas saņēma arī skrituļslidotāji, kas bija piedomājuši pie tērpu noformējuma. Balvas tika piešķirtas 23 nominācijās – Zaļākie skrituļotāji, Kuplākā ģimene, Visjaunākais dalībnieks, Pieredzējušākais dalībnieks, Raibākā ķivere, Stilīgākās skrituļslidas, Košākais krekls, Košākās matu bantes, Kuplāko svārku īpašniece, Atraktīvākā ģimene, Raibākās zeķes, Stilīgākās skrituļotājas, Viskrāsainākā tērpa īpašnieks, Jaunākais dalībnieks, Garākā bārda, Garākās bizes, Sarkanākā tērpa īpašnieki, Oranžākā tērpa īpašnieks, Dzeltenākā tērpa īpašnieks, Zilākā tērpa īpašnieks, Karstasinīgākais skrituļslidotājs, Aktīvākais līdzjutējs, Lielāko ūsu īpašnieks.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+