×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.7°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
15. janvāris, 2015
Drukāt

Skrundas “spoku” pilsētiņu iegādāsies pašvaldība (5)

Foto - Sandra DieziņaFoto - Sandra Dieziņa

Skrundas militārā pilsētiņa

Skrundas novada dome ceturtdien, 15. janvārī, ārkārtas sēdē, 14 deputātiem balsojot “par” un vienam deputātam atturoties, nolēma iegādāties bijušo Skrundas lokatora militāro pilsētiņu jeb īpašumu “Mežaine”, kas atrodas Skrundas novada Raņķu pagastā.

Novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciālists Didzis Strazdiņš norāda: tā kā atkārtoto izsoļu uzvarētāji jau vairākkārt atteikušies no šī īpašuma iegādes, Skrundas novada pašvaldība kā nekustamā īpašuma parāda piedzinēja no zvērinātās tiesu izpildītājas Ineses Božes saņēma vēstuli ar ierosinājumu nekustamo īpašumu “Mežaine” paturēt pašvaldībai.

Izvērtējot lietas apstākļus un pašvaldības finanšu līdzekļus, Skrundas novada dome piekritusi iegādāties nekustamo īpašumu par iepriekš noteikto izsoles sākumcenu – 12 000 eiro.

Piedāvājumus nekustamā īpašuma “Mežaine” attīstības virzieniem un veicamajiem darbiem šobrīd uzticēts izvirzīt Skrundas novada domes attīstības komitejai. Iecerēts, ka nekustamā īpašuma infrastruktūra un atrašanās vieta ļaus to piedāvāt kā resursu uzņēmējdarbības attīstīšanai – gan ražošanas teritoriju attīstībai, gan tūrisma objektu izveidei, gan citiem saimnieciskās darbības veidiem, piebilst pašvaldībā.
 

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. Jāņonkols no laukiem Atbildēt

    Uzņēmīgiem cilvēkiem vajadzētu iegādāties ķieģeļu drupināmo iekārtu un daļu māju nojaukt un pārvērst ķieģeļu šķembu būvmateriālā. Labākajās varētu paši dzīvot un vēlāk attīstīt kādu citu ražotni.

  2. Valsts mantas graušanas āksti- valsts noturēja un ļāva sabrukt un vel pādod patiesajiem saimniekotājiem – pašvaldībai – dodiet pat vienu eiro un būs kaut tā labi. Jau kur Ķemeri un Baldone? Te ir – te nav un beidzot gruvešu kaudze. Tikai tie lēmēji izliekas neko nezinot, kā Maxim sabrukumā ar celtniecības likumu maiņu.Mekl’ēiet nevis to skrūvētāju, bet to, kurš mainīja likumu.

  3. Redz kā, kad viss izlaupīts un sapostīts, tad pašvaldība pārpērk! Idiotu bars pie varas.

  4. Prātīgi darīts! Un kāpēc Jūrmalas domei neļauj nopirkt Ķemeru sanatoriju?!!!! P.S. Ja nebūtu ļāvuši amerikāņiem uzspridzināt Skrundas lokatoru, mums būtu saglabājies vēl viens ārkārtīgi interesants tūrima objekts …. Lietuvieši prot neseno vēsturi parādīt tūristiem, mēs – nē.

Draugiem Facebook Twitter Google+