×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.6°C
Līksma, Bārbala
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
2. oktobris, 2014
Drukāt

Slavenības jestrā klipā mudina piedalīties Saeimas vēlēšanās (2)

Foto: ekrānuzņēmumsFoto: ekrānuzņēmums

Lai mudinātu balsstiesīgos Latvijā piedalīties sestdien, 4. oktobrī, gaidāmajās 12. Saeimas vēlēšanās, kustība “Es balsošu 100%” sabiedrības uzrunāšanai ir radījusi jestru klipu ar dažādu slavenību piedalīšanos, informē kustības pārstāvis Oskars Lakšēvics.

Viņš klāsta, ka Saeimas vēlēšanās piedalās aizvien mazāk vēlētāju. Salīdzinājumā ar 1993.gadu vēlētāju aktivitāte parlamenta vēlēšanās ir sarukusi par aptuveni trešdaļu balsotāju.

“Šī iemesla dēļ kustībā “Es balsošu 100%” apvienojušies līdzīgi domājoši cilvēki no dažādām nozarēm, veltot savu darba un brīvo laiku, lai motivētu sabiedrību kļūt aktīvākai un iesaistīties politiskajos procesos valstī,” klipa izveides mērķi pamato Lakšēvics.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Mani ar ī sauc Artūrs.
    Spriežot pēc manis un,leģendārā latvieša,Artūra Irbes paustajām patriotiskajām vērtībām,jāspriež,ka Artūri ir Latvijas patrioti,un,neļaus okupantu saknēm un dīgļiem te mājot omulīgi!

  2. Kalifornijas latviesi 4.okt. meros lielu attalumu,lai pilditu savu pilsona pienakumu pret Latviju.Ir tadi,kas meros pat 500 km attalumu,lai to izdaritu.Busim sapratigi-visi kopa.Novelu:…balsojot… 7 reizes nomeriet un vienreiz-nogriezat…Neesat vieglpratigi un labi sagatavojaties.Velu veiksmi!

Draugiem Facebook Twitter Google+