×
Mobilā versija
Brīdinājums +25.9°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
10. jūnijs, 2016
Drukāt

Sliktu laikapstākļu dēļ maina kora “Kamēr…” koncerta norises vietu

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Gatavojoties Latvijas simtgadei, Liepājas Kultūras pārvalde otro gadu pēc kārtas piedāvā vasarā Jāņa Čakstes laukumā izbaudīt bezmaksas muzikālus un latviskumu cildinošus brīvdabas koncertus.

Šodien, 10.jūnijā J.Čakstes laukumā paredzētais jauniešu kora “Kamēr” koncerts nelabvēlīgu laikapstākļu dēļ pārcelts uz Liepājas Latviešu biedrības nama Lielo zāli. Koncerta norises laiks paliek nemainīgs – pulksten 20.00 – un to ikviens interesents var apmeklēt bez maksas.

Jau raktījām, ka sezonas atklāšanas koncertā koris sava mākslinieciskā vadītāja Jāņa Liepiņa vadībā atskaņos programmu, kuras garīgais centrs ir vērtības, ar kurām mēs – latvieši – varam lepoties. “Tās ir, pirmkārt, mūsu milzīgais nemateriālais mantojums – tautasdziesmas, otrkārt, mūsu zemes komponisti, no kuriem liela daļa ir nākuši tieši no Liepājas un tās apkārtnes un bez kuriem mūsdienu kora mūzikas aina Latvijā un pat Eiropā un citur pasaulē nav iedomājama,” akcentēja Liepājas pilsētas pašvaldības iestādes “Kultūras pārvalde” attīstības projektu vadītāja Daira Bērtule.

Koncerta programmu veido daļa no cikla “Amber Songs”, kas tapa par godu Rīgai kā Eiropas kultūras galvaspilsētai 2014.gadā un kurā 17 komponisti no visas pasaules apdarināja latviešu tautasdziesmas, skaņdarbi no programmas “Mīlas madrigāli”, kā arī dzimtenes daiļumu un spēku apliecinoši darbi.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+