×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.8°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
8. aprīlis, 2016
Drukāt

Smagajā avārijā Jūrmalas gatvē bojā gājis arhitekts Matīss Mailītis (8)

Foto: Ivars Ķezbers (aspazijarainis.lv) un FotoliaFoto: Ivars Ķezbers (aspazijarainis.lv) un Fotolia

Šodien Rīgā, Jūrmalas gatvē notikušajā smagajā avārijā bojā gājis arhitekts Matīss Mailītis, liecina neoficiāla informācija.

Dzintaru koncertzāles preses sekretārs Mārtiņš Pučka apstiprināja, ka traģiskā nelaimes gadījuma dēļ šodien atcelta Dzintaru koncertzāles 80 gadu jubilejas izstādes atklāšana.

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta pārstāve Ilze Bukša informēja, ka avārijā smagi cieta divi vīrieši, kuri ar ļoti smagām traumām nogādāti Austrumu klīniskajā universitātes slimnīcā. Avārijā cietusi arī 29 gadus veca sieviete. Abu cietušo vīriešu vecumu nav bijis iespējams noskaidrot, jo viņi bija bezsamaņā.

Slimnīcas pārstāve Inguna Potetinova minēja, ka vissmagāk cietušā vīrieša avārijā gūtās traumas nebija savienojamas ar dzīvību un viņš slimnīcā mira.

Pārējie divi tiek gatavoti operācijām – viena stāvokli ārsti raksturo kā ļoti smagu, bet sievietes gūtās traumas tiek raksturotas kā vidēji smagas, piebilda Potetinova.

Valsts policijas preses pārstāve Gita Gžibovska pastāstīja, ka negadījumā viegli cietis arī divus gadus vecs bērns, kurš atradies autobusā.

Par notikušo sākts kriminālprocess, un tiek skaidroti apstākļi. Tāpat policija nozīmēs ekspertīzi šoferiem, vai tie neatradās reibumā. Sākotnējā informācija liecina, ka bojāgājušais, iespējams, bija automašīnas šoferis.

Jau ziņots, ka ap plkst.10.20 automašīna “Alfa Romeo” sadūrusies ar “Rīgas satiksmes” autobusu. Satiksme avārijas vietā bija bloķēta abos virzienos.

“Rīgas satiksmes” preses sekretārs Viktors Zaķis pastāstīja, ka autobuss braucis Piņķu virzienā, kad tā joslā iebraukusi “Alfa Romeo”. Bijusi ļoti spēcīga sadursme, kā rezultātā nopietni cietuši visi vieglās automašīnas pasažieri, kurus bez papildspēku iesaistes nav bijis iespējams izcelt no avarējušā auto.

Autobusa pasažieri un šoferis fiziski nav cietuši, tomēr šoferis pašreiz atrodas nopietnā šoka stāvoklī. Autobusam ir bojāts kreisais spārns, bet precīzāk par bojājumiem uzņēmums varēs informēt nākamnedēļ.

Izsakām līdzjūtību ģimenei, tuviniekiem, draugiem un talanta cienītājiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (8)

 1. ................... Atbildēt

  labi, ka bērniņš dzīvs. Noziedznieki.

 2. !Ir gan drausmīgi žēl, ka aiziet bojā tik talantīgs, izcils un perspektīvs cilvēks kā arhitekts Matīss Mailītis. Tādu nemaz mūsu tautā tik daudz nav. Notikušais ir milzīgs zaudējums ne tikai tuviniekiem, bet visai Latvijai un vēl plašāk, jo viņš jau strādāja ar pasaules līmeņa projektiem. Ļoti normāls, pozitīvs, foršs džeks, kurš nākotnē Latvijas vārdu ierakstītu pasaules arhitektūras un mākslas vēsturē. Protams, ka ikviens cilvēks, kurš aiziet bojā ir zaudējums, bet, ja pavisam atklāti, ir drausmīgi žēl, ja cilvēks ir tāds, kas ar savu darbošanos rada augstu pievienoto vērtību. Līdzjūtība tuviniekiem un draugiem.

 3. nevajadeja tiesibas pirkt Atbildēt

  bet mācities braukt saskaņā ar noteikumiem

 4. Live fast – died young – amerikanizācija rullē…

 5. Līdzjūtība tuviniekiem. Dievs, palīdzi viņiem to pārdzīvot!

 6. Vai kāds zin kas bija otrs vīrietis mašīnā?

 7. LĪDZJŪTĪBA arhitekta Matīsa Mailīša tuviniekiem, radiem un draugiem …
  Viņš bija kā PASAŽIERIS aizmugurējā sēdēklī …

  Tāpēc Dzintaru koncertzāles preses sekretārs Mārtiņš Pučka apstiprināja, ka traģiskā nelaimes gadījuma dēļ šodien atcelta Dzintaru koncertzāles 80 gadu jubilejas izstādes atklāšana.

Draugiem Facebook Twitter Google+