×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.7°C
Vilis, Vilhelms
Pirmdiena, 28. maijs, 2018
31. marts, 2016
Drukāt

Smiekli kā Sieviešu dienā (4)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Šajā pavasarī ir tapusi jauna izrāde – muzikāls humoršovs “Apsveicam, Sieviešu diena!”, kas no 1. aprīļa līdz 12. maijam septiņās Latvijas pilsētās kopā ar skatītājiem pasmaidīs un priecāsies par dzīvi. Uz skatuves pazīstamas situācijas izspēlēs iemīļoti latviešu aktieri – Ivars Kļavinskis, Velta Skurstene, Jānis Paukštello un Marģers Eglinskis, kā arī citi sabiedrībā pazīstami skatuves mākslinieki – Sarmīte Prule un uzveduma autore – Laila Ilze Purmaliete.

 

Lai arī tā dēvētā oficiālā Sieviešu diena ir tikai vienreiz gadā, jaunās izrādes veidotāji ir pārliecināti, ka veltījums sievietēm var skanēt, vēl vairāk – tam ir jāskan arī citās gada dienās un runāt par sievietēm nekad nav par daudz. Vairāku humora izrāžu autore, komponiste Laila Ilze Purmaliete atklāj, ka arī šajā reizē pulcinājusi tautā iemīļotu aktieru sastāvu, lai veltītu joku un dziesmu pilnu izrādi Latvijas skatītājiem. “Šī izrāde ir veltījums sieviešu un vīriešu attiecībām, un Sieviešu diena ir labs iemesls, lai par tām parunātu ilgāk un vairāk,” tā uzveduma autore.

Izrādes veidotāji sola arī ieskatu televīzijas raidījumos, kuros skatītāji, protams, atpazīs sev tuvākos un pazīstamākos. “Raidījumā “Lampas ugunis” vadītāja lomā iejutīsies Nacionālā teātra aktieris Ivars Kļavinskis, savukārt raidījuma viešņa būs Latvijā pazīstamā ekstrasense Elvīra Trejace, kura iepazīstinās visus ar savām unikālajām spējām un dalīsies nākotnes vīzijās par dažādiem notikumiem. Šī būs jau otrā reizē, kad uz humoršova skatuves kāps pati tās autore – Elvīras lomā iejūtas Laila Ilze Purmaliete. “Šoreiz turpinām iepriekšējās izrādes “Sievietes, sievietes” idejas, un Elvīra ceļo mums līdzi. Iepriekšējā reizē man nācās aizvietot Indru Burkovsku, un, paklausot kolēģu ieteikumam, uz skatuves kāpšu arī šoreiz,” stāsta L. I. Purmaliete.

Būs iespēja skatīt dažādas smieklus raisošās situācijas. Sastapsim kādu ļoti ekonomēt gribošu vīru, kurš svētkos sagaida sievu mājās ar svecēm, nevis lai uzburtu romantisku vakaru, bet gan lai ekonomētu elektrību. Piedzīvosim jautrus brīžus kopā ar kādu mammu, kura cenšas ielauzīties datorprasmēs. Tāpat piedzīvosim Sieviešu dienas svinēšanu sieviešu kolektīvā, kā arī varēsim būt liecinieki tievēšanas šovam, kura iznākumā uzvaru ir sagaidījusi viena vienīga pretendente. Beigu beigās pēc pamatīgas svinēšanas neizbēgama ir arī ārsta vizīte pēcsvētku dienā.

Līdztekus humora pilnām etīdēm skatītājiem būs iespēja baudīt skaistākās latviešu dziesmas par sievietēm un mīlestību. Jaunums humoršovā ir dziedošais pāris Albano un Romīna Pauere – viņu repertuārā lieliski jūtas dziedošais Liepājas teātra aktieris Marģers Eglinskis un dejotāja Sarmīte Prule. Muzikālo sadaļu papildinās arī grupas “Dakota” līdzinieks ar visu iemīļoto dziesmu “Kurtizāņu ugunskurs”, kurš sveiks sievietes svētkos.

“Šogad varam priecāties, ka mūsu izrādē klātesoši būs divi īpaši jubilāri,” atklāj L. I. Purmaliete. “Sveiksim aktrisi Veltu Skursteni 85 gadu jubilejā. Skatītājiem būs iespēja baudīt mākslinieces labākos joku stāstus, protams, ventiņu mēlē. Tāpat jaukus brīžus visiem radīs harismātiskais aktieris Jānis Paukštello, kurš šogad svin 65 gadu jubileju. Viņš skatītājus iepriecinās, stāstot dažādus anekdotiskus atgadījumus no savas dzīves un izpildot gan jaunas dziesmas ar Aleksandra Čaka dzeju, gan pašas populārākās Raimonda Paula dziesmas.”

 

Varbūt noder!

Izrādes:

1. IV 19.00 Slampes pagasta kultūras pilī

2. IV 18.00 Talsu tautas namā

8. IV 19.00 Valmieras kultūras centrā

20. IV 19.00 Liepājas Latviešu biedrības namā

25. IV 19.00 Ventspils teātra namā “Jūras vārti”

7. V 17.00 Krustpils kultūras namā

12. V 19.00 Saldus novada pašvaldības Lielajā zālē

Biļetes “Biļešu paradīzes” kasēs, www.bilesuparadize.lv

Cena: EUR 7 – 12

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

 1. Hej, Pakalna jaunskungs, pamēģini pats pahalturēt. Par septiņi eiro rukši danco.

 2. Kas tur liels? Lai nopelna kādu eiro. Lai tik uzdzied.
  LNT un Daile arī halturē starptautiski sūdainus gabalus.
  Tukšgalvji skrien tādus šovus skatities. Ka tik po ņemetski vai šitovski.
  Cūku gabali vien ir, pa visu šņukuri.

 3. Hej, Veltiņ, sveiciens no Klīvenes.
  Atbrauc ciemā!

 4. Kā apnikušas šīs halturistu grupiņas! Un aug tās kā sēnes pēc lietus…

Draugiem Facebook Twitter Google+