Sports
Basketbols

Šmits: nebija tā, ka viņi būtu stipri garāki vai stiprāki 0

foto – LETA

Kas pietrūka lai apspēlētu olimpiskos vicečempionus Serbiju? Šādu jautājumu “LA” uzdeva Rolandam Šmitam, kurš blakus Kristapam Porziņģism laukumā devās sākuma piecniekā.

“Manuprāt, divas lietas. Sasteidzām metienus, serbi tika pie viegliem punktiem un ieguva pārliecību. Otra lieta – zaudētās atlēkušās bumbas. Tā sanāca, man pat nav izskaidrojuma. Nebija tā, ka viņi būtu daudz garāki vai stiprāki. Jā, jaudīgi, bet arī pret viņiem varēja cīnīties. Bija epizodes, kurās bija tāli bumbas atlēcieni un tā vienkārši sanāca. Bija situācija, kurās paši nenostrādājām pareizi, neatbloķējām pretinieku. Arī Bogdanovičam atļāvām par daudz iemest. Tātad vajadzēja spēlēt vēl ciešāk. Kaut kur iedevām viņam brīvu metru un tas uzreiz tika izmantots. Pēc tam apturēt tādu spēlētāju ir grūti,” savu debijas spēli Eiropas čempionātā komentēja valmierietis Rolands Šmits.

“Pašam nekāda nervozitāte nebija, tomēr spēles gaitā bija brīži, kad emocijas bija par daudz. Nebija jau viss tik slikti. Daudzas ieceres izdevās, cīnījāmies līdz galam, taču šoreiz mazliet pietrūka,” Šmits ar lielu apņēmību solīja sestdien cīnīties par uzvaru spēlē pret Beļģiju.

Saistītie raksti
LA.lv