Mobilā versija
+4.3°C
Daina, Dainis, Dainida
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
25. februāris, 2015
Drukāt

Sniegs nav nokusis daļā Vidzemes un Latgales (Laika ziņu karte)

Foto - FotoliaFoto - Fotolia

Sniega sega Latvijā saglabājas daļā Vidzemes un Latgales, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra dati.

Visvairāk sniega ir Alūksnes un Siguldas apkaimē, kā arī vietām Vidzemes augstienē, kur tā biezums vēl sasniedz 12-17 centimetru.

Jaunpiebalgas novada Zosēnos, kā arī Lubānas un Rēzeknes apkaimē saglabājas 4-6 centimetri sniega, savukārt Cēsu apkārtnē sniega segas vidējais biezums sarucis līdz diviem centimetriem.

Ūdens līmenis upēs pārsvarā paaugstinās. Ledus sega ir tikai vietām, galvenokārt Vidzemes un Latgales upēs. Plūdu draudu nav.

Līdz nedēļas beigām Latvijā nav gaidāmas laikapstākļu izmaiņas, nebūs lielu nokrišņu, turpināsies pakāpeniska sniega un ledus kušana, prognozē sinoptiķi.

Rīga +4.3
Alūksne +2.1
Daugavpils +2.3
Saldus +3.6
Liepāja +6.3
Jelgava +3.9
Ventspils +4.6
Limbaži +3
Madona +2.8
Rēzekne +2.3

Pievienot komentāru

Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +4.3
Alūksne +2.1
Daugavpils +2.3
Saldus +3.6
Liepāja +6.3
Jelgava +3.9
Ventspils +4.6
Limbaži +3
Madona +2.8
Rēzekne +2.3
Rīgas zoodārza jaunā lauvene Tori gozējas pirmajā fotosesijāŠogad, pateicoties Rīgas domes atbalstam, sarūpēta brīnišķīga dāvana Rīgas Nacionālā zooloģiskā dārza 104. dzimšanas dienā – atjaunota Lauvu mītne un sagaidīts jauns iemītnieks. Āzijas lauvu mātīte Tori no Tallinas zoodārza ieradās jau 7.oktobrī, lai iepazītos un aprastu ar iekštelpu apartamentiem.
Draugiem Facebook Twitter Google+