×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.7°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
30. aprīlis, 2014
Drukāt

Šnore vadīs komisiju (13)

Foto - Karīna MiezājaFoto - Karīna Miezāja

Turpmāk komisiju PSRS totalitārā komunistiskā okupācijas režīma upuru skaita un masu kapu vietu noteikšanai, informācijas par represijām un masveida deportācijām apkopošanai un Latvijas valstij un tās iedzīvotājiem nodarīto zaudējumu aprēķināšanai vadīs Edvīns Šnore.

Valdība vakar atbalstīja izmaiņas komisijas vadībā saistībā ar to, ka ir mainījies tieslietu ministrs, līdz ar to komisijas priekšsēdētājs Jānis Tomels vairs neveic ministra padomnieka funkcijas. Tāpēc, lai aktualizētu minētās komisijas sastāvu, bija nepieciešams veikt Ministru kabineta rīkojuma grozījumu projektu, ar kuru mainīts komisijas priekšsēdētājs. Šnore ir dokumentālās filmas “The Soviet Story” jeb “Padomju stāsts” režisors, Latvijas okupācijas izpētes biedrības valdes loceklis, Latvijas Okupācijas muzeja Vēstures un zinātnes komisijas loceklis.

Pievienot komentāru

Komentāri (13)

 1. Prieks par E.ŠŅORI, Jūsu filmu ”Soviet Story”, vajadzēja demonstrēt BBC ,ASV, Kanādā, ļoti laba dokumentālā filma!

 2. ….vajadzētu gan apvienot,naudas taupīšanas nolūkos pie viena,gan psrs,gan vācu okupācijas zaudējumus….arī-ieguvumus(piem.padomijā sastrādātās pensijas….),ja tādi ir,tas tā-ja PATIESI vēlaties nesodīt,bet aprēķināt…savādāk-skatām mēs tos ,,jautājumus,,no vienas puses,no otras,naudiņu projektos iegūstam,bet cietusī tauta,kas šobrīd jau ir pensionāri -mirst badā…politiskās spēlītes tiem nekādi nepalīdz….

 3. Anna,vēstures skolotāja Atbildēt

  Ļoti žēl,ka LTV nav uzskatījusi par vajadzīgu šo filmu demonstrēt plašākai auditorijai. It sevišķi mūsu valsts politiķiem ,Saeimas deputātiem tā ir jāredz!!!

  • Edvīna Šnores filma Padomju stāsts LTV ir demonstrēta pat vairākas reizes. Nebūtu jau slikti, ka to parādītu vēlreiz 9. maijā.

 4. Anna,vēstures skolotāja Atbildēt

  Ļoti priecājos par godājamā Latvijas pilsoņa un patiesa patriota Edvīna Šņores paveikto un vēlu veiksmi turpmākajā. Viņa radītā filma “Padomju stāsts “ir vērtīgākā dokumentālā filma par divu totalitāro 20.gsimta režīmu-Staļina un Hitlera ideoloģisko līdzību.

 5. Сказочник будет руководить работой комиссии?! Упс! Это из серии нарочно не придумаешь, или, где бы ни работать, лишь бы не работать. Сказочная у нас страна…

  • “Vaša strana” ir daudzus km uz austrumu pusi…

  • vienā valstī darbojas tādi pasaku varoņi kā piemēram “zaļie cilvēciņi”.Un tikai vienā valstī tiek stāstītas teikas par katrā lauku veikalā nopērkamajiem armijas formas tērpiem un visa kalibra ieročiem-bruņutransportierus ieskaitot.

   • А, тебе обидно что у тебя таких нет. Ну так заведи. У каждого нормального олигарха есть своя частная армия, и чо…

 6. Šobrīd EP mums vajadzīgi cilvēki, tādi kā Edvīns Šnore – talantīgi, Latviajai uzticīgi jauni cilvēki, to prasa apdraudējums valstij Krievijas agresijas dēļ. Vēlu Edvīnam veiksmi EP, bet nepamest arī darbu represēto labā.

 7. Gribētos jau novēlēt Edvīnam Šnorem veiksmi tik principiāli nozīmīgas komisijas darbā, bet, ņemot vērā viņa spējas un politisko mērķtiecību, tad domāju, ka lielāka nozīme viņam būtu darboties Eiropas Parlamentā.

Draugiem Facebook Twitter Google+