×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.0°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
26. septembris, 2016
Drukāt

Soctīklotāji sajūsmā: Lembergam pasniegts Svētā svētmocekļa ordenis (16)

Foto Twitter@VentspilslvFoto Twitter@Ventspilslv

Ventspils mēram Aivaram Lembergam (“Latvijai un Ventspilij”) pasniegts Svētā svētmocekļa Rīgas un Latvijas arhibīskapa Jāņa (Pommera) ordenis.
Ordeņa iegūšana sajūsminājusi un likusi dalīties asprātībās daudzus tviterlietotājus.

Ordenis Lembergam piešķirts par sniegto atbalstu Ventspils pareizticīgo baznīcas restaurācijai. Lembergs darbojas baznīcas pilnvaroto padomē, kas rūpējas par svētnīcas atjaunošanu. Ventspils pareizticīgo baznīcas restaurācijai pašvaldība sniedz finansiālu atbalstu 35 000 eiro apmērā arhitektūras pieminekļa uzturēšanai.

Baznīcas ordenis Lembergam tika piešķirts 25.septembrī Ventspils pareizticīgo baznīcā, kur par godu Svētītājam Nikolajam Brīnumdarītājam notika Dievišķā liturģija, kuru vadīja Rīgas un visas Latvijas metropolīts Aleksandrs.

Jau ziņots, ka arī Rēzeknes pilsētas domes priekšsēdētājam Aleksandram Bartaševičam (SC) piešķirts Svētā svētmocekļa Rīgas arhibīskapa Jāņa III pakāpes ordenis.

Pievienot komentāru

Komentāri (16)

 1. Uz priekšu un uz augšu! Atbildēt

  Tālākā virzība uz augšu jau atkarīga no pāvesta!

 2. Jācer, ka tas III šķiras moceklis vismaz būs sapratis, ka viņam vairs nepieklājas rēgoties TV, gānīt un apsūdzēt visus pēc kārtas, valdības sēdēs un parlamentā rēgoties, pirms pats nav nomazgājies balts.
  Kristīgu cilvēku rotā piedošana, pazemība un pieticība.
  Piedod, Lemberg, saviem mocītājiem, jo tie nezina, ko dara!

 3. Liekulis ir gan bijušais komunists lembergs, kas padomju laikā zv’rīgi cīnījjās pret baznīckungiem, gan paši baznīckungi, kas izliekas to nezinām.
  Liekulības tirgus. Visa vecā kompartijas nomenklatūra pēkšņi kļuvuši par kristiešiem.

 4. apsveicu visus saņēmējus – tie ir latviešu lepnums , ko arī krievs novērtējis. Ja runā par iesaukām, man labāk patīk papagailis – vienmēr krāšņs un dzīvespriecīgs, pēc vārda nelien kabatā. un par vairu arī prieks, ka nu cīņu biedri satiekas un sabučojas – ей на запад, ему в другую сторону.

 5. Tagad Lembergam spīdēs ” vainadziņš”, lai jaunā sieva varētu saskatīt.

 6. Nabaga moceklis! Vēl tikai piemineklis jāuzceļ un katru dienu jāpielūdz.Šis laikam būs gada labākais notikums. Nu jau 2 dižie pareizticīgie-Ušakovs un Lembergs.Balsojiet par viņiem un tad jau gals mums būs ātrāk nekā domājām.

 7. Un peec visa shii var kaads apgalvot ka pareizticiigo bazniica nav humaanaakaa bazniica pasaulee ??? 😀

 8. Pareizi vien būs, nevainīgam krauj virsū kaut vircas mucu, vienalga tīrs. To pat baznīca spēj pamanīt. Visas apsūdzības atlec tikpat kā ūdens piles no nokaitētas dzelzs. Tikai nez kādēļ valdības šļuras brūvētājiem neceļ ne kādas apsūdzības. Tad jau varbūt kāds valdības vīrelis gūtu kādu baznīcas ievērību, bet nekā.

 9. nu re kur esa nonakusi.Baznica perkama.HA

  • Tu vismaz zini ko tu muldi? Viņš ieguldīja naudu Latvijas Eparhijā, Metropolīts tam, cieņas izrādīšanas nolūkā, pateicās. Kāds mocejlis Lembergs? Par ko jūs te visi runājat? Neizglītotu un amorālu cilvēku kopums, tai skaitā šī mājaslapa.

 10. Milajam loti cienitajam STREICAM…DAUDZ lAIMES DZIMSANAS DIENA….. luk kur visas tautas milets cienits CILVEKS …un lembis ar visiem miljoniem nu ne ka

 11. Svētās mokās mocījies Lembergs par 35 000 un vēl no visu ventspilnieku naudas? ,,Vai es esmu muļķe,vai slēpes nebrauc!!!”

 12. Pareizticīgie jau liek arī bijušos slepkavas par svētajiem,tad jau budisti viņu var ielikt par lamu,atliek nosūtīt kādu miljoniņu templim,tad jau sanāk ka Lembergs ir Nasha Russia.

  • Nu nu…faktus studijā, lūdzu. Nosauc man tos mocekļus “noziedzniekus”! Ja jūs nekādīgi nefiltrējat, tad Lembergam vienkārši izsniedza pateicības ordeni, kurš ir Svētā Mocekļa Jāņa vārdā. Kāds moceklis? Par ko jūs te runājat…

 13. Tad jau tās baznīcas portālā vajadzēja iekalt Lemberga vārdu, citādi nebūs vienlīdzības ar Savicki, kura vārds iekalts Meinharda pieminekļa postamentā. Ak jā! Savickis to pieminekli uzcēla par saviem līdzekļiem, kamēr Lembergs tērēja sabiedrības līdzekļus. Tad jau tas mocekļu status pienācās visai domei, ne tikai tās neesošajam priekšsēdētājam

 14. Rīgas un krievu latvijas metropolitenīts pavisam jau sajucis prātā.

Draugiem Facebook Twitter Google+