Horoskopi un mistika
Horoskopi

Šodien būs viegli kļūdīties un izdarīt nepareizus secinājumus! Horoskopi 23.jūnijam0

Foto: Alexandr Belous/Shutterstock

Dienas noskaņa

Šodien būs viegli kļūdīties un izdarīt nepareizus secinājumus, tajā pat laikā daudzi jutīsies sentimentāli un lolos cerības. Gribēsies idealizēt citus cilvēkus. Lai neapmaldītos šīs dienas domās un emocijās, jācenšas ievērot noteikumos un veselo saprātu – atcerēties par paškontroli, rīkoties pēc pārbaudītām un uzticamām vērtībām.

Auns

Šī diena simbolizē gara kritumu. Tev būs slikts garastāvoklis un tu vari krist pat dziļā depresijā. Tā kā šodien tu arī ļoti ātri apvainosies un meklēsi sliktas lietas tur, kur to, iespējams, nemaz nav – nav vēlams šo dienu pavadīt kompānijās.

Vērsis

Vientuļie Vērši var sastapt savu mīlestību. Precētos Vēršus patīkami var pārsteigt partneris.

Dvīņi

Daudzi Dvīņi šodien pāries no vārdiem pie darbiem. Ja tu jau esi domājis par to, ka kaut kas savā dzīvē ir jāmaina, šodien ir īstā diena, lai to patiešām darītu vai vismaz virzītos tajā virzienā.

Vēzis

Zvaigznes būs noskaņotas tev labvēlīgāk kā parasti, tavi dzīves horizonti paplašināties, pieaugs iespējamība izdarīt un sasniegt ko vairāk. Nepalaid garām savas iespējas!

Lauva

Daudzām Lauvām šī diena mainīs statusu: kāds apprecēsies, kāds kļūs par vecmāmiņu/ vectētiņu.

Jaunava

Šī diena simbolizē kaislības. Jaunavas var negaidīti iemīlēties, sirds var izplaukt kā zieds saules gaismā! Savās vajadzībās tu vari būt egoistisks – centies nenodarīt pāri tuviem un mīļiem cilvēkiem.

Svari

Šīs dienas notikumi piesaistīts tavu uzmanību tavam partnerim. Aktuālas būs visas ģimenes un attiecību lietas. Nekādā gadījumā nevajadzētu uzsākt konfliktu ar līdzcilvēkiem!

Skorpions

Nav izslēgts, ka kāda sabiedrības daļa šodien izrādīs palielinātu interesi par tevi. Daudzi sajutīs, ka tavā kompānijā viņi jūtas pacilāti un pozitīvi. Savukārt tev būs daudz radošu ideju un daudz enerģijas.

Strēlnieks

Iestāsies ilgstošs un ļoti aizraujošs periods tavā dzīvē. Tev izdosies risināt globālus jautājumus, kam vēlāk tavā dzīvē būs liela loma. Šodien pacenties nepārstrādāties un atpūties!

Mežāzis

Dzīvē viss sāks sakārtoties. Dažreiz tavs egoisms ir patiešām briesmīgs un tas ļoti bojā tavas attiecības ar līdzcilvēkiem, padomā par to. Pavadi laiku ar savu partneri – tas nesīs augļus. Pavadi laiku ar saviem bērniem – arī tas nepaliks nepamanīts.

Ūdensvīrs

Nav izslēgts, ka šodien tu jutīsies ļoti slinks un apātisks, patiesību sakot tev negribēsies darīt neko. Kādēļ gan, lai tu patiešām nedarītu neko?

Zivis

Diena ir neveiksmīga, ja runa ir par tavu darbu un par visām darbībām, kas saistītas ar dokumentāciju. Ja runa ir par naudu, neriskē ar to – tad tu to zaudēsi.

LA.lv
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Daudzās lietās būs nepieciešama pacietība! Horoskopi no 15. līdz 21. jūlijam
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Labi veidosies attiecības ar citiem cilvēkiem! Horoskopi 13.jūlijam
3 dienas
IB
Inguna Balgalve
Horoskopi un mistika
Lauvas padomi: šajās dienās pati daba dziedina
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

Raivis Šveicars
Ekonomika
Latvijā pat ķīnieši aizsargā savu intelektuālo īpašumu. Saruna ar Patentu valdes direktoru
Intervija 22 minūtes
RN
Rita Našeniece
Latvijā
Rita Našeniece: Vēl tikai nemirstīgais Ameriks rēgojas gaiteņos kā zīme, ka interese nav zudusi…
1 stunda
LE
LETA/LA.LV
Latvijā
VIDEO. Šuplinska par LU rektora vēlēšanām: “Procesuāli pārkāpumi tur ir”
27 minūtes
IE
Ināra Egle
Latvijā
Ministri eksperimentēs? Valdība dosies mēnesi ilgā atvaļinājumā
3 stundas
LE
LETA
Dabā
Šovakar Latvijā būs vērojams daļējs Mēness aptumsums
3 stundas