Mobilā versija
+19.2°C
Viesturs, Viestards, Kitija
Trešdiena, 28. jūnijs, 2017
3. septembris, 2016
Drukāt

Šogad Latvijas laukos ļoti populārs ir kļuvis ūdenstūrisms

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Šogad Latvijas laukos ļoti populārs ir kļuvis ūdenstūrisms, aģentūrai LETA pastāstīja biedrības “Lauku ceļotājs” prezidente Asnāte Ziemele.

“Ūdenstūrisms šogad ir kļuvis ļoti populārs. Arī, piemēram, “supošana” šogad ir ļoti populāra,” sacīja Ziemele. Viņa piebilda, ka pieprasījuma pieaugums pēc ūdenstūrisma ir saistīts ar samērā silto vasaru, kā arī cilvēku vēlmi aktīvāk pavadīt laiku.

Vienlaikus viņa piebilda, ka Latvijas lauku uzņēmējiem nereti ir problēmas nodrošināt ūdenstūrismam nepieciešamo infrastruktūru, piemēram, atbilstošas labierīcības, uzgaidāmās telpas un ģērbtuves. “Ļoti trūkst dažādu nianšu, kas padara piedzīvojumu komfortablu,” atzina Ziemele.

Tāpat viņa pastāstīja, ka cilvēki labprāt dodas pārgājienos. Piedāvājumu šajā ziņā paplašina arī lauku uzņēmēji. “Mēs šobrīd strādājam pie viena ļoti liela kājāmgājēju projekta jūras piekrastē,” sacīja Ziemele.
Tajā pašā laikā viņa atzina – lai attīstītu kājāmgājēju maršrutus, nereti trūkst nepieciešamās infrastruktūras un mārketinga materiālu.

Ziemele arī piebilda, ka jau labu laiku Latvijas laukos ir popularizējies velotūrisms. Lai arī infrastruktūra uzlabojas, joprojām ir pietiekami daudz neizbraucamu un bīstamu veloceļu.

“Lauku ceļotājs” ir vecākā un spēcīgākā lauku tūrisma organizācija Latvijā, tā dibināta 1993.gadā. Biedrības mērķis ir lauku tūrisma attīstība Latvijā kopējā lauku ekonomikas kontekstā, sadarbojoties ar lauksaimniecības, pašvaldību, dabas aizsardzības un citām nozarēm.

Pievienot komentāru

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (2)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Vasals Latgolā! Septītā “1836 enduro km” moto ekspedīcija iezīmē Latvijas austrumus. 2.dienaĀrā rasina īslaicīgs lietus, bet visādi citādi laiks braukšanai ar moci ir lielisks. Pēc brokastīm laižam pētīt Latvijas vecākās dzelzceļa stacijas noliktavas ēku, par ko vakar stāstīja "šmakovkas" Jānis.
Draugiem Facebook Twitter Google+