×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
13. augusts, 2014
Drukāt

Šomēnes atsāksies kinolentes “Zvaigžņu kari 7” filmēšana

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Šomēnes atsāksies zinātniskās fantastikas filmu sērijas “Star Wars” (“Zvaigžņu kari”) jaunākās daļas uzņemšana, ko nācās uz laiku pārtraukt aktiera Harisona Forda savainojuma dēļ, ziņo britu laikraksts “The Guardian”.

Režisora Dž.Dž.Abramsa kinolentes filmēšana aizkavējusies par divām nedēļām.

Fords atveido Hana Solo lomu, kas oriģinālajā “Zvaigžņu karu” triloģijā atnesa viņam pasaules slavu. Jūnijā 71 gadu vecais Fords filmēšanas laikā salauza kreiso kāju. Viņam tika veikta operācija.

Kinolentes iznākšanas datums nav mainījies. “Zvaigžņu kari 7” iznāks 2015. gada 18. decembrī. Filmā būs redzami aktieri Adams Draivers, Oskars Īzaks, Endijs Serkiss, Džons Bojega un Deisija Ridlija, kā arī seriāla “Game of Thrones” (“Troņu spēle”) aktrise Gvendolīna Kristija.

Filmā atgriezīsies aktieri no iepriekšējām “Zvaigžņu karu” franšīzes filmām. Tie ir Fords, Kerija Fišere un Marks Hamils.

“Disney” paziņoja arī par divu līdz šim nepazīstamu aktieru pievienošanos filmai. Jaunais britu aktieris Pips Andersens un amerikāniete Kristāla Klārka tika atlasīti no 37 000 censoņu, kuri piedalījās atvērtā aktieru atlasē.

2012.gadā “Disney” par 4,05 miljardiem ASV dolāru (2,96 miljardiem eiro) pārpirka režisora Džordža Lūkasa kinostudiju “Lucasfilm” un līdz ar to arī tiesības uz “Zvaigžņu karu” sēriju. Studija plāno izdot jaunu “Zvaigžņu karu” triloģiju, kā arī vairākas radniecīgas kinolentes.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+