×
Mobilā versija
+11.0°C
Līksma, Bārbala
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
28. decembris, 2014
Drukāt

Šoruden Latvijā nosaluši 39 cilvēki (4)

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Ilustratīvs attēls

Šogad no 1.septembra līdz 22.decembrim Valsts tiesu medicīnas ekspertīzes centrā nogādāti 39 miruši cilvēki, kuru nāves cēlonis bija ķermeņa atdzišana, aģentūru LETA informēja centra direktore Aija Mežsarga.

Jaunākais cilvēks, kam nāve iestājusies ķermeņa atdzišanas rezultātā, ir kāds 35 gadus vecs vīrietis, bet vecākais – 86 gadus veca sieviete.

Kopumā no nosalšanas miruši 34 vīrieši un piecas sievietes.

Lielākais pēc nāves asinīs konstatētais alkohola daudzums bijis kādai 60 gadus vecai sievietei, kuras asinīs konstatētas 4,7 promiles alkohola. No 39 nosalušajiem 18 cilvēkiem asinīs konstatēts alkohols, bet vēl par septiņiem aukstuma upuriem nav saņemti analīžu rezultāti.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

 1. Ziņojumi kā no frontes-nosaluši,nogalināti,nobraukti,gājuši bojā avārijās,pametuši valsti.Un viss nevardarbīgās pretošanas rezultāts.Un arī jaunajā gadā tiek vēlēts nepretoties okupācijas režīma aktīvistu aktivitātēm.Arī caur Merkūrradio.

 2. NEKO nevar palīdzēt cilvēkiem, kuri izvēlas lietot alkoholu un tīšuprāt meklē nāvi! Tā ir APZINĀTA rīcība, jo NEVIENS viņus nav apgāzis augšpēdus un ar VARU lējis rīklē nāves dziru!!! Iedzert arī ir JĀMĀK!? Nav jālieto alkohols līdz pakāpei , kad jāvārtās kā sivēnam!!! KATRS PATS SAVA LAIMES KALĒJS!!!

  • Gribētu gan nedaudz oponēt ! Redz,tagad visi “gudri” runā,ka PSRS laikā cilvēki nodzērās. Par cik man
   ir 60 gadi,tad es visu to piedzīvoju. Toreiz par šādiem nosalšanas gadījumiem dzirdēja ārkārtīgi reti! Un
   tas bija tāpēc,ka cilvēkiem bija KUR DZĪVOT !!! Nu es tam neticu,ka šie šogad nosalušie ir labi situēti cilvēki,kuri nosala tikai tāpēc ka piedzērās !!! šādi un līdzīgi gadījumi pilnībā parāda patieso stāvokli
   Valstī !

   • Toreiz par nosalušajiem n e v i e n s nedrīkstēja rakstīt,viss bija skaisti ar ,,vētrainiem applausiem”, ja Tu tiešām esi no tā laika,tad nu ,,to” arī labi atceries.Vienīgais,toreiz VISIEM bija jāstrādā un jānopelna
    ar ko maksāt savu īri un netikai pieliet rīkli.

Draugiem Facebook Twitter Google+