Horoskopi un mistika
Ezoterika

Spēja lasīt domas un citas empātu īpatnības, par kurām viņi paši pat nenojauš0

Foto – Shutterstock.com

Empātiem ir spēja lasīt citu cilvēku emocijas, bet viņiem ir arī citas prasmes, par kurām viņi var nezināt.

Tālāk uzzini četras empātu spējas, par kurām viņi paši pat nenojauš.

Spēja lasīt domas
Nē, tas nelīdzinās tam, ko rāda filmās. Domu lasīšana reālajā dzīvē ir smalka māksla. Tev ir jāuztver cilvēka ķermeņa valodas signāli, viņu enerģijas un tas, kā viņš komunicē. Empāts var atmaskot ikvienu. Mēs visi varam (zināmā līmenī) lasīt citu cilvēku domas, bet empāti to dara daudz labāk.

Vairāki empāti var arī sajust lietas ārpus materiālās pasaules. Ja tu to spēj paveikt, tev jāpraktizē šīs prasmes, lai tās ar laiku nepazustu.

2. Emocionālais nindzja
Tu spēj just līdzi citiem, bet vai tu šo spēju izmanto savā labā? Līdzās uzmanības koncentrēšanai uz to, kā jūtas citi, tev vairāk uzmanības jāpievērš sev. Nenokļūsti slazdā.

Pašapziņa ir tad, ka tu sāc veltīt uzmanību tam, kā tu jūties. Tas var nopietni ietekmēt to, kā tu attiecies pret citiem. Tā vietā, lai strīdētos un spriedelētu, tu sāc analizēt savu viedokli. Tas palīdz filtrēt visas nevajadzīgās negatīvās emocijas, ar kurām tu vari sastapties, satiekoties ar cilvēkiem. Būt labam pret citiem ir labi, būt labam pret citiem – nepieciešamība.

3. Tu atrodi pozitīvo negatīvajā
Empāts ir informēts arī par negatīvajām lietām. Tu nevari izvairīties no negatīvā, tad kāpēc bēgt no tā un apgrūtināt uzdevumu? Pacenties atrast labāko veidu, ar kura palīdzību tu vari paveikt kaut ko neticamu.

Tu arī vari izmantot augstas enerģētikas augus vai ziedus vietā, kur tu jūti zemas enerģijas klātbūtni. Tu vari izmantot smieklus, lai izklīdinātu visu drūmumu. Galu galā nav nekā labāka par smiekliem.

Saistītie raksti

4. Izmanto jūtas kā ieročus
Ja tu esi jūtīgs pret smaržām, skaņām vai pret kaut ko citu, izmanto to savā labā. Izdari tā, lai tavas jūtas būtu tavs galvenais ierocis. Tu vari to izmantot sabiedriskam labumam. Tu vari izmantot savas jūtas, lai radītu pasaulē kaut ko nozīmīgu.

Tavas prāta spējas tev vēl noderēs. Pacenties noslīpēt savas prasmes un izdarīt visu iespējamo, lai sasniegtu dzīvē mērķus. Tev nevajag daudz strādāt pie pozitīvā, tev vienkārši vajag padarīt to dzīvotspējīgu sev un citiem.

Avots: “tayni-mirozdaniya.ru”

LA.lv