Horoskopi un mistika
Horoskopi

Spīdēs veiksmes saulīte! Horoskopi 15.aprīlim 16

Foto – Fotolia

Ja tev šodien ir dzimšanas diena

Turpmāko mēnešu laikā tu vari nesaņem tik daudz atbalsta, cik gribētos, bet kurš teica, ka tev tas vispār ir nepieciešams? Ja tu zini, kas ir tas, ko tu vēlies, tad tu atradīsi veidu, kā to iegūt un jo ar lielāku opozīciju saskarsies, jo baudāmāki būs panākumi.

Auns

Jā, tu, protams, zini, kas būtu vislabāk, bet partneris uzstāj, ka viņš zina, kas būtu vēl ideālāk. Šodienas kosmiskās aktivitātes ietekme nozīmē, ka, visticamāk, jūs nenonāksiet pie kompromisa, tāpēc dodies pats savu ceļu un dari to, ko uzskati par pareizu. Varēsi teikt “es taču teicu”, kad citi būs kļūdījušies.

Vērsis

Tu vari nesaņemt tādu atbalstu un iedrošinājumu, kāds tev šobrīd ir nepieciešams, bet neuztraucies par to. Tas vienkārši nozīmē, ka tiem, ar kuriem tu strādā un dzīvo kopā, šobrīd pašiem ir savas lietas kārtojamas. Varbūt tev vajadzētu atbalstīt viņus.

Dvīņi

Šodienas visuma ietekme tevi varētu padarīt impulsīvu, bet tas var nemaz nebūs slikti, it īpaši, ja pēdējā laikā esi bijis pārāk piesardzīgs. Taču neieslīgsti galējībās un nemēģini izdarīt kaut ko, kas nevar izdoties – ja vien tu netici brīnumiem.

Vēzis

Tev šodien var rasties grūtības kontrolēt savas emocijas, un kāds noteikti pateiks ko tādu, kas liks tavām asinīm vārīties. Šodienas kosmiskā aktivitāte ne tikai sagroza tavas jūtas, bet padara arī grūtāk saprotamu to, kas patiesībā notiek, tāpēc esi piesardzīgs.

Lauva

Ikviens, kurš uzskata, ka nemāki pasmieties par dzīvi, turpmāko divu diennakšu laikā sapratīs, ka ir kļūdījies. Vienīgās briesmas pastāv tajā, ka varētu pasmieties par lietām, kuras daži cilvēki uztver nopietni, bet neļauj tam tevi apturēt – tā ir viņu problēma, nevis tava.

Jaunava

Ja tev šodien ir jāuzņemas risks, kurā ir iesaistīta nauda, pārliecinies, ka tev ir iespējams no šīs situācijas arī tikt ārā. Visums šodien tevi brīdina, ka tu, visticamāk, šodien nebūtu uzvarētājs darīšanās, kurās ir iesaistīta nauda. Ja tev jau tagad ir pietiekami daudz parādu – nepadari visu vēl sliktāku.

Svari

Šodienas kosmiskās aktivitātes tavā zīmē nozīmē, ka tevi kaitinās cilvēki, kuriem nepiemīt tāda enerģija un entuziasms kā tev. Taču vai viņi ir tie, kuri kustas kā aizmiguši vai arī tu vienkārši esi impulsīvs? Padomā par to.

Skorpions

Dodies uz turieni, kur ved tava kaisle, un izbaudi to nejūtoties vainīgs. Tā mazā balstiņa tavā galvā var apgalvot, ka nav pareizi būt laimīgam, kad tik daudzi citi ir nelaimīgi, bet mazo balstiņu labā īpašība ir tāda, ka to ir viegli ignorēt.

Strēlnieks

Dari to, ko pats uzskati par lietderīgu, pats savā ātrumā, un ignorē tos, kuri apgalvo, ka savu laiku un enerģiju tu varētu izmantot labāk. Kurš zina, varbūt viņiem ir taisnība, bet ja tu esi laimīgs, tad nekam citam nav nozīmes, vai ne?

Mežāzis

Tev šodien ir jābūt pilnībā godīgam pret cilvēkiem, ar kuriem tu kopā strādā, pat ja viņu spēkos ir padarīt tavu dzīvi mazliet sarežģītāku. Ja tu izmainīsi stāstījumu tagad, tad vēlāk tas atgriezīsies un patiesība nāks gaismā. Tas tev noteikti nenāks par labu.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Atšķirības uzskatos par kaut ko nenozīmīgu varētu izvērsties par pilna apmēra vārdu karu un žēl būtu šādi izniekot laiku, jo šis ir lielisks laiks, lai izklaidētos sabiedrībā. Turpmāko divu diennakšu laikā neko neuztver pārāk nopietni, un dzīve būs vieglāka.

Zivis

Ja tu šodien dzīvi padarīsi grūtāku kādam citam, viņš noteikti darīs visu, lai vēlāk padarītu dzīvi mazliet grūtāku arī tev, un iznākumā tu būsi lielāks zaudētājs. Ar agresiju tu nekur nenokļūsi. Centies strādāt komandā.

LA.lv