×
Mobilā versija
+8°C
Līksma, Bārbala
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
14. maijs, 2015
Drukāt

SPRK skatīs “Pillar 3” un “Latvijas Gāzes” strīdu par atteikumu slēgt piegādes līgumu

Foto - LETAFoto - LETA

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (SPRK) nolēmusi izskatīt strīdu starp nekustamo īpašuma uzņēmumu “Pillar 3” un dabasgāzes kompāniju “Latvijas Gāze”, pavēstīja regulatora Komunikāciju nodaļas galvenā speciāliste Ieva Bethere.

Viņa norādīja, ka “Pillar 3” ar iesniegumu par strīda izskatīšanas ierosināšanu SPRK vērsās 20.aprīlī saistībā ar “Latvijas Gāzes” atteikumu noslēgt dabasgāzes piegādes līgumu gazificētajam objektam Tērbatas ielā 86-7, Rīgā.

Regulatorā saņemtā informācija atbilst visām strīda pazīmēm, tādēļ lemts uzņēmumu domstarpības izskatīt. Vienlaikus gan SPRK aicinājusi strīdā iesaistītās puses veikt savstarpējas pārrunas, cenšoties panākt izlīgumu.

“Pillar 3” ir dibināts 2008.gadā. Kompānijas pamatkapitāls ir 35 miljoni eiro, savukārt vienīgais īpašnieks – uzņēmums “Pillar Holding Company”.

“Latvijas Gāze” nodarbojas ar dabasgāzes iegādi, transportēšanu, uzglabāšanu, sadali un realizāciju. Kompānijas akcijas kotē “Nasdaq Riga” otrajā sarakstā. Uzņēmuma lielākie īpašnieki ir Vācijas “E.ON Ruhrgas International”, “Gazprom” un “Itera Latvija”.

SPRK ir neatkarīga valsts iestāde, kas izveidota un darbojas, lai valsts regulējamajās nozarēs ‒ enerģētikā, telekomunikācijās, pastā, dzelzceļa transportā ‒ aizstāvētu sabiedrisko pakalpojumu lietotāju intereses un veicinātu sabiedrisko pakalpojumu attīstību.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+