×
Mobilā versija
Brīdinājums +22°C
Vineta, Oļegs
Piektdiena, 17. augusts, 2018
24. aprīlis, 2015
Drukāt

Starpsaucieni. Egila Līcīša replikas (3)

Foto - Dainis BušmanisFoto - Dainis Bušmanis

“Šis bija brīnišķīgs ceļojums, kuru mums ar sievu apmaksāja Indijas valdība… Pabijām pie Mahatmas Gandija memoriāla (fotogrāfijās var redzēt brīžus, kad aplieku viņa piemineklim ziedu virteni, kā arī noliekam ziedus pie kapa, kur glabājas viena viņu pelnu sauja). Man tika paziņots, ka esmu pirmais oficiāli aicinātais latvietis, kas pabijis šai muzejā.” “Vienotības” frakcijas deputāts Atis Lejiņš savā rakstā par vizīti Indijā

E. L.: “Sāhībs Lejiņš bija arī pirmais oficiāli aicinātais latvietis izjāt ar ziloni, tikties ar čūsku dīdītāju un mazgāties Gangas svētajos ūdeņos. Tīrs un atbrīvots atgriezies turpina kūkot Saeimā.”

 

 

Foto - Timurs SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

Vjačeslavs Dombrovskis

“Pēc vēlēšanām, darbojoties Saeimā kā deputātam, bija daudz vairāk laika kritiski paskatīties un visu salikt pa plauktiņiem.” Saeimas deputāts Vjačeslavs Dombrovskis, kurš paziņojis par Saeimas deputāta mandāta nolikšanu un aiziešanu no politikas, aģentūrai LETA

E. L.: “Latvijas politikai nāksies mācīties dzīvot bez Dombrovskiem, bet cienījami, ka viņiem abiem vismaz piedāvā labi apmaksātu darbu, ko citiem deputātiem vis nesteigtos piedāvāt.”

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. VISU CIEŅU LĪCĪŠA KUNGS !VAJAG ATMASKOT UN IZSMIET ŠITOS LIEKUĻUS , VALSTS IZZADZĒJUS UN PARASTUS NELIEŠUS ! JŪSU KOMENTĀRI – KĀ NAGLAI PA GALVU . TĀ TURPINĀT !

  2. toties Egils Līcītis – tipisks latvietis, pamatpazīme: skaudība, vīnogas ir skābas

Draugiem Facebook Twitter Google+