×
Mobilā versija
Brīdinājums +26.3°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
28. janvāris, 2015
Drukāt

STARPSAUCIENI. Māra Antoneviča replikas (1)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Partijas "Syriza" līderis ir 40 gadus vecais Aleksis Ciprs, kura vēršanās pret ES un starptautisko aizdevēju taupības prasībām padarījusi viņu populāru plašos sabiedrības slāņos, ko saniknojusi nodokļu celšana un algu cirpšana.

“Grieķija ir atteikusies no katastrofālās taupības politikas, tā ir atteikusies no bailēm un autokrātijas, tā atteikusies no piecu gadu pazemojuma un sāpēm.” Grieķijas partijas “Syriza” līderis Alekss Ciprs pēc uzvaras parlamenta vēlēšanās

M.A.: “”Parādus atdod tikai gļēvuļi,” viņš aizmirsa piebilst. Tieši tas, vai Grieķija atmaksās 240 miljardu eiro lielāko starptautisko aizdevumu, šobrīd visus interesē daudz vairāk nekā grieķu pēcvēlēšanu pašsajūtas.”

 

 

Foto - LETAFoto - LETA

Kārlis Šadurskis

“Te var paskatīties no diviem aspektiem. Viens: vai mums varētu būt labāks prezidents. Te es noteikti atbildētu apstiprinoši. Otrs: vai Andris Bērziņš apmierina minimālo prasību kopumu, kas nepieciešams Valsts prezidentam. Arī uz šo jautājumu es atbildētu apstiprinoši.” Saeimas deputāts Kārlis Šadurskis (“Vienotība”) intervijā avīzei “NRA”

M.A.: “Papildjautājums: kas labāk – mednis kokā vai zīle rokā?”

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. kas tad viņus pazemoja????????????????????????????????????????????? naudu gan deva.Tā ir, pūlim ne maizes garozu, iedosi teiks, ka bija saindēta. Kādreiz plikdirsim iedevu mēbeles, beigās teica: prastas

Draugiem Facebook Twitter Google+