“TTT Rīga” komanda izvērtojot situāciju un ieteikumusšīs sezonas pēdējo Eirolīgas spēli aizvadīs Slovēnijā.

Šteinberga, Meldere un Venēcijas komanda aizved uzvaru no Rīgas 0

Latvijas sieviešu basketbola flagmanis “TTT Rīga” trešdien Starptautiskās Basketbola federācijas (FIBA) Eirolīgas spēlē savā laukumā atzina Anetes Šteinbergas un Lauras Melderes pārstāvētā Itālijas kluba Venēcijas “Umana Reyer” pārākumu.

TESTS. Jūsu īkšķu novietojums, sakrustojot pirkstus, atklāj daudz par jūsu personību

“TTT Rīga” piekāpās “Umana Reyer” ar 60:68 (12:18, 23:25, 15:15, 10:10).

Mājiniecēm 18 punktus guva un deviņas bumbas zem groziem izcīnīja Megana Hafa, 12 punkti un piecas personiskās piezīmes Katei Krēsliņai, desmit punkti un septiņas atlēkušās bumbas Bintai Dramehai. Viešņām 16 punktus guva Šteinberga, bet “double-double” Gintarei Petronītei – 14 punkti un desmit atlēkušās bumbas. Tikmēr Meldere laukumā nedevās.

Venēcijas klubs ar precīzu Šteinbergas divpunktu metienu izvirzījās vadībā, un “TTT Rīga” vairākkārt pirmajā ceturtdaļā pretinieces panāca, taču vadībā izvirzīties nespēja. Viešņas uzsvaru lika uz spiešanos zem groza un divpunktu metieniem. Kad otrās ceturtdaļas sākumā Eliza Pena pievienoja arī precīzu trīspunktnieku, viešņas panāca 29:19 pārsvaru. 14.minūtē ar diviem precīziem soda metieniem savu punktu rēķinu Eirolīgā atklāja arī no rezervistu soliņa spēlē ienākusī Kitija Laksa. Hafai un Dramehai pievienojot pa diviem punktiem, izdevās panākt 25:29. Viešņas atkal tika līdz 12 punktu pārsvaram, taču puslaika rezultāts pēc Vanesas Jasas neprecīza trīspunktnieka vienlaicīgi ar sirēnu tika fiksēts 35:43.

Arī otrajā puslaikā punktu starpība svārstījās abpus desmit punktu rādītājam, rīdziniecēm piedzīvojot zaudējumu ar 60:68.

Rīdzinieces pārāk paļāvās uz tālmetieniem, kas nekrita, realizējot tikai piecus no 25 metieniem jeb 20 procentus metienu.

"TTT Rīga" tiekas ar Šteinbergas un Melderes pārstāvēto klubu no Venēcijas

A apakšgrupā vadībā ar sešām uzvarām septiņos mačos ir Jekaterinburgas UGMK. Piecas uzvaras sešos mačos ir Prāgas ZVVZ USK komandai, bet četri panākumi ir Orenburgas “Nadežda” vienībai. Trīs uzvara svinējušas Buržas “Tango” un Brenas “Etixx Mithra Castors” basketbolistes. Septiņos mačos tagad divi panākumi ir Mersinas “Čukurova” vienībai un Venēcijas “Umana Reyer”, bet viens uzvarēts mačs ir “TTT Rīga” komandai.

Rīdzinieces pirms divām nedēļām mājās sensacionāli ar 89:81 pārspēja vienu no pasaules labākajām komandām Jekaterinburgas UGMK, bet nākamajā kārtā viesos ar 61:69 atzina Orenburgas “Nadežda” pārākumu.

Venēcietes vispirms pārvarēja kvalifikāciju, divu maču summā vien atbildes spēles pagarinājumā uzveicot Ungārijas vienību Miškolcas DVTK. Pamatturnīru latviešu pārstāvētā komanda sāka ar uzvaru pār Buržas “Tango”, bet pārējās piecās spēlēs cieta zaudējumus, tajā skaitā pirms nedēļas ar 50:77 atzīstot Prāgas ZVVZ USK pārākumu.