Mobilā versija
-3.6°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
17. jūnijs, 2014
Drukāt

Stiprā vēja dēļ elektroapgāde joprojām traucēta 1200 mājsaimniecību

vetra_koks

Spēcīgo vēja brāzmu dēļ elektroapgāde līdz plkst.21 bija traucēta aptuveni 1200 mājsaimniecību Latvijā, vēsta LETA.

Problēmas ar elektrības apgādi otrdienas vakarā galvenokārt ir valsts austrumu daļā – Ludzā un Balvos, ziemeļaustrumu daļā – Gulbenē un Smiltenē, kā arī Pierīgā – Ogrē, ziņo BNS.

“Sadales tīkla” brigādes turpina novākt lūzušos kokus no elektrolīnijām, labot vadus un mainīt elektrolīniju balstus. Elektromontieru brigādes otrdien strādās līdz vēlam vakaram, lai klientiem atjaunotu elektroenerģijas piegādi.

Uzņēmumā aicina būt īpaši uzmanīgiem elektroiekārtu tuvumā un ziņot par bīstamām situācijām Klientu servisam pa diennakts bezmaksas tālruni 80200404.

Pievienot komentāru

Bēgļu aizmukšana nostādījusi Latviju ne īpaši glaimojošā situācijā (14)Bēgļu aizbraukšana no Latvijas ir nostādījusi mūsu valsti ne īpaši glaimojošā situācijā, turklāt tā ir arī indikācija, ka solidaritāte patvēruma meklētāju uzņemšanā
Saimniecībā notika pat EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (8)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Draugiem Facebook Twitter Google+