Mobilā versija
+9.8°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
17. jūnijs, 2014
Drukāt

Stiprā vēja dēļ elektroapgāde joprojām traucēta 1200 mājsaimniecību

vetra_koks

Spēcīgo vēja brāzmu dēļ elektroapgāde līdz plkst.21 bija traucēta aptuveni 1200 mājsaimniecību Latvijā, vēsta LETA.

Problēmas ar elektrības apgādi otrdienas vakarā galvenokārt ir valsts austrumu daļā – Ludzā un Balvos, ziemeļaustrumu daļā – Gulbenē un Smiltenē, kā arī Pierīgā – Ogrē, ziņo BNS.

“Sadales tīkla” brigādes turpina novākt lūzušos kokus no elektrolīnijām, labot vadus un mainīt elektrolīniju balstus. Elektromontieru brigādes otrdien strādās līdz vēlam vakaram, lai klientiem atjaunotu elektroenerģijas piegādi.

Uzņēmumā aicina būt īpaši uzmanīgiem elektroiekārtu tuvumā un ziņot par bīstamām situācijām Klientu servisam pa diennakts bezmaksas tālruni 80200404.

Pievienot komentāru

Neglabāt vecmāmiņu uz klavierēm un nevilkt pirkstā...Īsa pamācība kremēšanāKatoļu baznīca nav pret kremāciju, taču uzstāj uz pīšļu glabāšanu cieņpilnā veidā – tāda ir aktualizēto norāžu būtība Vatikāna izdotajā dokumentā par kristīgo apbedīšanu un pelnu uzglabāšanu kremēšanas gadījumā.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+