Mobilā versija
Brīdinājums +16.8°C
Guntra, Marianna, Ginters
Trešdiena, 20. septembris, 2017
27. janvāris, 2016
Drukāt

Francija stiprina attiecības ar Krieviju (2)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Francija strādā pie attiecību stiprināšanas ar Maskavu, neskatoties uz Rietumu sankcijām, kas ieviestas, reaģējot uz Krievijas iebrukumu Ukrainā, paziņojis Francijas ekonomikas ministrs Emanuels Mak­rons (attēlā), kurš ieradies vizītē Krievijā.

“Mūsu ekonomikām ir ļoti svarīgi pastiprināt mūsu attiecības un pragmatiski virzīties uz priekšu,” viņš piebilda. Makrons sacīja, ka Parīze cer uz Krievijai noteikto sankciju atcelšanu jau šovasar, un paziņoja, ka sagaida Minskas vienošanās izpildīšanu līdz 2016. gada jūlijam. Makrons arī ļāva noprast, ka Parīze centīsies iegūt garantijas no ASV, lai Francijas bankas spētu līdzfinansēt Jamalas gāzes projektu Krievijā. Šis 25 miljardus eiro vērtais projekts tiek uzskatīts par vienu no galvenajiem pārbaudījumiem ASV sankcijām arī tāpēc, ka ES sankcijas neattiecas uz enerģētiku. Projektā piedalās Francijas uzņēmums “Total”, bet līdzdalību apdraud ASV sankcijas, galvenokārt pret Krievijas uzņēmumu “Novatek”, kam ir 50% dalība šajā projektā.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Kopš manām neveiksmēm pie Maskavas, francūži ir vienmēr centušies ielīst krievu pēcpusē. Man kauns.

  2. Brīvība, brālība un vienlīdzība par 25 miljardiem Jūdasa grašu.

Spānijas policija veic kratīšanu Katalonijas valdības ēkāsSpānijas policija trešdien Barselonā veikusi kratīšanu vairākās Katalonijas valdības ēkās, paziņojusi reģiona valdības preses pārstāve.
Draugiem Facebook Twitter Google+