Mobilā versija
+3.2°C
Aldonis, Agija
Trešdiena, 29. marts, 2017
4. jūnijs, 2014
Drukāt

Stiprina bruņoto spēku gatavību


Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

NATO izstrādā plānu, lai paaugstinātu alianses bruņoto spēku gatavību reaģēt uz jauniem draudiem, vakar pirms NATO dalībvalstu aizsardzības ministru sanāksmes Briselē paziņoja NATO ģenerālsekretārs Anderss Rasmusens (attēlā). “Krīze Ukrainā šim darbam piešķīrusi lielāku steidzamību,” viņš teica. Alianse izskata ilgtspējīgākus kolektīvās aizsardzības nostiprināšanas soļus, kuru vidū ir pastāvošo aizsardzības plānu pārskatīšana un jaunu izstrādāšana, militāro mācību aktivizēšana un “pienācīgs bruņoto spēku izvietojums”. “Es sagaidu, ka šāds gatavības plāns tiks apstiprināts NATO virsotņu apspriedē septembrī Velsā,” teica Rasmusens. “Mēs joprojām [Krievijas anektēto] Krimu uzskatām par Ukrainas daļu un aicinām Krieviju atdot Krimu Ukrainai,” uzsvēra Rasmusens. Viņš piebilda, ka NATO neizskata iespēju militāri iejaukties Ukrainas konfliktā.

Pievienot komentāru

Lielbritānija oficiāli sāks izstāšanos no ESLielbritānija trešdien spers bezprecedenta soli nezināmajā, sākot divus gadus ilgu izstāšanās procesu no Eiropas Savienības (ES). Lielbritānijas premjerministres Terēzes Mejas oficiāla vēstule
Lietuvas prokuratūra atklāj baisā nozieguma detaļas Lietuvas prokuratūra paziņojusi, ka bažas rada aizdomās par četru ģimenes locekļu nogalināšanu aizturētā 26 gadus vecā Egidija Anupraiša psihiskais stāvoklis.
Draugiem Facebook Twitter Google+