Mobilā versija
+1.7°C
Beāte, Beatrise
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
11. marts, 2014
Drukāt

Stopiņos draud sagāzties radiostacijas tornis

Foto: LETAFoto: LETA

Ķieģeļu krāvums Rīgas geto muzejā.

Stopiņu novada dome no Valsts policijas ir saņēmusi informāciju par radiostacijas torņa stiprinājuma bojājumu, liecina novada mājaslapā pieejamā informācija.

Iedzīvotāji lūgti netuvoties tornim un pēc iespējas izvairīties no pārvietošanās pa Acones ielu un Radiostacijas ciematā.

Tornim nodrošināta diennakts apsardze un īpašnieks – “Latvijas valsts radio un televīzijas centrs” – dara visu iespējamo, lai ceturtdien no rīta uzsāktu torņa demontāžu, teikts novada mājaslapā.

Torņa tuvākajā apkaimē esošo māju īpašniekiem ir iespēja evakuēties uz Upesleju internātpamatskolas-rehabilitācijas centra internāta telpām. Evakuācijas lēmuma pieņemšanas gadījumā iedzīvotāji lūgti zvanīt pašvaldības policijai pa tālruni 67910901.

Pievienot komentāru

Latvija grimst nabadzībā: no katriem desmit cilvēkiem - trīs ir nabadzīgi (62)Zem nabadzības riska - 606 000 Latvijas iedzīvotāju. To par šokējošu situāciju dēvē tiesībsargs Juris Jansons, svētdien vēstīja raidījums “LNT Ziņu Top 10”.
Jūra atkāpjas: LA reportāža no Kolkas un Karostas (4)Papildināta. Aizvadītajās brīvdienās iedzīvotāji steidza baudīt diezgan retu parādību piekrastē – jūras atkāpšanos tālu no ierastās krasta līnijas. Sestdien Kolkasragā veidojās interesanti
Draugiem Facebook Twitter Google+