Mobilā versija
Brīdinājums -2.7°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
11. marts, 2014
Drukāt

Stopiņos draud sagāzties radiostacijas tornis

Foto: LETAFoto: LETA

Ķieģeļu krāvums Rīgas geto muzejā.

Stopiņu novada dome no Valsts policijas ir saņēmusi informāciju par radiostacijas torņa stiprinājuma bojājumu, liecina novada mājaslapā pieejamā informācija.

Iedzīvotāji lūgti netuvoties tornim un pēc iespējas izvairīties no pārvietošanās pa Acones ielu un Radiostacijas ciematā.

Tornim nodrošināta diennakts apsardze un īpašnieks – “Latvijas valsts radio un televīzijas centrs” – dara visu iespējamo, lai ceturtdien no rīta uzsāktu torņa demontāžu, teikts novada mājaslapā.

Torņa tuvākajā apkaimē esošo māju īpašniekiem ir iespēja evakuēties uz Upesleju internātpamatskolas-rehabilitācijas centra internāta telpām. Evakuācijas lēmuma pieņemšanas gadījumā iedzīvotāji lūgti zvanīt pašvaldības policijai pa tālruni 67910901.

Pievienot komentāru

Sieva ziņo par vīra pazušanu: Rolands devās peļņā uz Vāciju (10)42 gadus vecais Rolands Rumba 10. janvārī pēdējo reizi sazinājās ar sievu, un kopš tā laika par viņu nav nekādu ziņu, liecina
Saimniecībā notika pat EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (6)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Draugiem Facebook Twitter Google+