×
Mobilā versija
Brīdinājums +17°C
Venta, Salvis, Selva
Svētdiena, 20. maijs, 2018
14. februāris, 2014
Drukāt

Stradiņa slimnīcu vadīs Dins Šmits; valdē iekļūst Bērnu slimnīcas vadītāja (1)

Foto - LETAFoto - LETA

Zatlera reformu partijas veselības ministra kandidāts Dins Šmits piedalās ziņu aģentūras LETA biznesa portāla "Nozare.lv" rīkotajā diskusijā par veselības nozares problēmām.

VSIA “Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīca” ārkārtas dalībnieku sapulcē piektdien apstiprināts jauns slimnīcas valdes sastāvs, ar 18. februāri par valdes locekļiem ieceļot Dinu Šmitu un Andu Čakšu. Par slimnīcas valdes priekšsēdētāju iecelts Dins Šmits, portālu “LA.lv” informēja Veselības ministrijā.

Dins Šmits 1994.gadā absolvējis Rīgas Medicīnas institūtu, iegūstot ārsta izglītību, un 2000.gadā absolvējis Rīgas Starptautisko ekonomikas un biznesa administrācijas augstskolu, iegūstot maģistra grādu biznesa vadībā.

No 2012.gada Dins Šmits studē doktorantūrā Rīgas Stradiņa universitātē. No 1995.gada Dins Šmits strādājis “GlaxoWellcome Export” Latvijas pārstāvniecībā sākotnēji kā medicīnas pārstāvis, no 1996.gada kā produktu un pārdošanas vadītājs. No 1998.gada līdz 2013.gadam bijis uzņēmuma “GlaxoSmithKline Latvia” vadītājs un valdes priekšsēdētājs.

Anda Čakša 1999.gadā absolvējusi Latvijas Medicīnas akadēmiju, iegūstot ārsta izglītību, 2002.gadā ieguvusi specializāciju pediatrijā un 2007.gadā absolvējusi Rīgas Starptautisko ekonomikas un biznesa administrācijas augstskolu, iegūstot maģistra grādu biznesa vadībā. No 2011.gada Anda Čakša ir Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas valdes priekšsēdētāja. Paredzēts, ka Anda Čakša darbu abu slimnīcu valdēs apvienos.

Jaunās valdes prioritārie uzdevumi ir izstrādāt sabalansētu iestādes budžetu, tādējādi nodrošinot slimnīcas ilgtspējīgu darbību, panākot līdzsvaru starp inovācijām un labi pārbaudītām, izmaksu efektīvām standarta metodēm. Tāpat valdei jāīsteno slimnīcas attīstības plāns, nodrošinot infrastruktūras atjaunošanu, lai pacienti varētu ārstēties komfortablās un funkcionālās ēkās.

Jau ziņots, ka pagājušā gada decembrī līdzšinējie slimnīcas valdes locekļi Eva Strīķe un Guntis Bahs izteica vēlēšanos nolikt pilnvaras un Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas kapitāldaļu turētājs Veselības ministrijas valsts sekretārs Rinalds Muciņš bija aicinājis abus valdes locekļus turpināt darbu līdz jaunas valdes sastāva apstiprināšanai.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. nu tad jau var uzskatīt, ka Stradiņi un Bērnu slimnīca ir apvienota….VM strādā cik ātri vien var….vēl tikai paspēt pāris likumus un MK noteikumus pareizos izgrozīt un dzīvot laimīgi…Circene beigs savas funkcijas, kas zina – varbūt Stradu ginekoloģijas nodaļai vajadzēs jaunu vadītāju….varbūt pēkšņi dzims kāda jauna privātklīnika mākslīgās apaugļošanas laukā….valsts taču piešķīra papildus finansējumu

Draugiem Facebook Twitter Google+