×
Mobilā versija
+12.4°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
26. oktobris, 2015
Drukāt

Straujuma: Bēgļu pabalsts būs 139 eiro liels (9)

Foto-LETAFoto-LETA

Laimdota Straujuma.

Pabalsts personām, kurām tiks piešķirts bēgļa statuss, būs 139 eiro, pēc koalīcijas partiju sanāksmes žurnālistiem teica Ministru prezidenta Laimdota Straujuma.

Pabalsts noteikts minimālā ienākuma līmenī.

Tāpat valsts pašvaldībām kompensēs izdevumus, kas saistīti ar bēgļu uzturēšanu.

Pievienot komentāru

Komentāri (9)

  1. patiesi ir tik viegli būt kangarienei?

  2. un cik tad liels pabalsts ir migrantu berniem un katram nakosajam gimenes loceklim un kur tad palika pabalsts dzivokla irei,lai nosauc istos skaitlus ,nevis atkal kundze slepj patiesibu.

  3. Vai straujuma izturēs bēgļu slodzi???

  4. 1,39 eiro būtu pieņemamāk.

  5. Vai no pabalsta viņi maksās īri, elektrību, internetu, mobilos sakarus, gāzi, medicīnas pakalpojumus, vai arī pabalsts ir tikai pārtikai, un pārējais viss par brīvu? Tad gan zelta dzīve bēgļiem, nevajag ne darba stāža 30 gadus, lai saņemtu krietni mazāku pensiju vecumdienās. ĒD, GUĻ, PIRŽ UN BLISINĀS PA LOGIEM UZ SIEVIETĒM, jo vīrieša orgāns prasa to apkalpot. Kā nomierināt daiktu, kas pieradis kārtīgi strādāt ?

  6. Tas no mūsu bērnu, nodokļu un pensionāru naudas. Savilksim jostas, bēgļu tūkstoši nāk . Nesaprotu tikai vienu, kur viņi tādos lērumos ir savairojušies. Laikam no pirmatnējās kopienas, kur citu neko nedarīja, kā tikai bērnus taisīja.Tas gan ir murgs, tādi kvantumi vīriešu.

  7. Uz cik ilgu laiku?Laikam uz mūžu!!!

  8. tiem imigran†iem, kurus Lēnuma ņems pie sevis privāti un par kuriem uzņemsies atbildību, Lēnuma var maksāt cik var atļauties maksāt!

Draugiem Facebook Twitter Google+