Mobilā versija
-3.6°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
30. novembris, 2014
Drukāt

Straupē pilnībā nodegusi bijusī kultūras nama ēka

LETA/AFPLETA/AFP

Straupes pagasta Straupē pilnībā nodegusi bijusī kultūras nama ēka, aģentūru LETA informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Ugunsgrēks bija izcēlies šajā ēkā, lai gan sākumā liesmas bija apņēmušas tikai 200 kvadrātmetrus, bet līdz vakardienas vakaram ēka izdegusi 600 kvadrātmetru platībā, lai gan kopējā ēkas platība ir 1000 kvadrātmetri. Dzēšot ēku, tajā parādījušās plaisas, iebrucis jumta pārsegums, kā arī sākušas gāzties sienas.

Ugunsgrēka dzēšanā kopā ar VUGD darbiniekiem piedalījušies arī Straupes brīvprātīgie ugunsdzēsēji.

VUGD informēja, ka ugunsgrēkā cilvēki nav cietuši, jo ēka neesot bijusi apsaimniekota.

VUGD darbinieki vakar piedalījušies 22 ugunsgrēku dzēšanā, no tiem seši notikuši Rīgā, četri citās pilsētās, bet 12 – novados.

Tāpat glābēji piedalījušies 11 glābšanas darbos un saņēmuši piecus maldinošus izsaukumus.

Pievienot komentāru

Bēgļu aizmukšana nostādījusi Latviju ne īpaši glaimojošā situācijā (14)Bēgļu aizbraukšana no Latvijas ir nostādījusi mūsu valsti ne īpaši glaimojošā situācijā, turklāt tā ir arī indikācija, ka solidaritāte patvēruma meklētāju uzņemšanā
Saimniecībā notika pat EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (8)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Draugiem Facebook Twitter Google+